Skocz do zawartości

sterowniki i aplikacje do Vesta Pro


lobotomiak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej...

Dziś przyszła kamerka Phillips Vesta Pro, kupiona na ebay'u. Właściciel stery przesłał mi mailem, jednak mam problem z zainstalowaniem ich. Instalacja "nie kończy się". W pewnym miejscu staje i nic dalej się nie dzieje... Ściągnąłem sterowniki do tej kamerki z netu i to samo, bez zmian... Co może być nie tak? Kamerka wydaje się być ok. 'Mój komputer' windowsowy ją normalnie widzi, nawet można strzelić fotę ale zero innych możliwości. Aplikacje do operowania kamerką też oczywiście się nie zainstalowały. Sprawdzałem w menadżerze urządzeń i niby kamerka działa poprawnie. Jakieś stery ma zainstalowane....

Sprawdzałem tez kamerę programem astropvideo i poza tym, że obraz "krzaczy" w porównaniu do tego z "mojego komputera" to też wydaje się być ok... ALe tu nie wypowiadam się gdyż nie znam AV.

 

Co jest nie tak?

Może ktoś z Was miał podobny problem....

Z góry dzięki za pomoc...

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na kamerkach Philipsa, ale trochę walczyłem z Windowsem za dawnych czasów (od 3 lat używam wyłącznie linuksa). Z tego co pamiętam, dobrą metodą na 'uparte' sterowniki jest odpiąć sprawiający kłopoty sprzęt i najpierw zainstalować sterowniki a potem dopiero podłączyć urządzenie. Sterowniki mogą się wieszać, ze względu na opóźnienia w komunikacji z podpiętym sprzętem. Nie wiem czy ta - prymitywna de facto - rada pomoże, ale warto spróbować.

Acha: jeśli do tej pory cokolwiek się zainstalowało, to po odpięciu kamerki odinstaluj to w menedżerze i zrestartuj system, a dopiero potem spróbuj je zainstalować bez zapiętej kamery

Edytowane przez za017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten przestój jest baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długi ale skuteczny. niewiem czemu tak jest ale ja raz kiedyś przeczekałem to coś i poleciało dalej.

Edytowane przez McArti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ponownie...

Niestety ani uwolnienie portów usb ani dłuuuuuuuuuuuuuuuugie oczekiwanie niewiele dały.

Może jednak mam niewłaściwe sterowniki? (pcvc680k_dxp_eng) .

Może ktoś z Was posiada oryginalną płytkę i mógłby mi użyczyc sterów droga emailową?

Z góry dzięki...

Pozdro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że masz XP. Może spróbujesz zainstalować sterownik zrobiony pod Windows 2k http://www.p4c.philips.com/files/p/pcvc680...80k_d2k_eng.exe

Tu masz wszystkie oryginalne sterowniki do pcvc 680k, również pod XP-ka:

http://www.p4c.philips.com/files/p/pcvc680k/

Jakbyś potrzebował innych sterowników Philipsa, tu znajdziesz praktycznie wszystko, wystarczy znać pierwszą literę/cyfrę symbolu urządzenia i w odpowiednim katalogu szukać:

http://www.p4c.philips.com/files/

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Piotr

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.