Skocz do zawartości

Tylko dla prawdziwych mężczyzn :D


Tadeopulous

Rekomendowane odpowiedzi

więc żaden wonder

 

 

 

ale marudzisz ostatnio Tadeo, normalnie jakbyś był kobitą to bym powiedziała, że jutro na bank o 11 zero siedem okres dostaniesz...

 

 

 

Ori2711

 

 

 

Ps: Zatrudnij se chochlika w wentylatorze (tego od Pratchetta) coby Ci oczyścił powietrze :szczerbaty:

 

 

 

buziaki z trójmiasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aukcja zakończona :blink: a koszt przesyłki 9 razy taki jak sam przedmiot :ha:

a na Allegro wygląda to tak - najniżej jak znalazłem

 

Image1.jpg

 

więc żaden wonder

Przejdz sie do hipermarketu :) Nie wiem tylko, czy filtry sprzedają bez worków :D

Przesyłka kosztuje 6 razy tyle, zreszta 10zł za filtr to też nie majątek, przecież dobry wiatrak kosztuje kilka razy więcej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje pytanie jak to przetestować

 

może tak że odpalić zestaw bez wentylka z marszu w terenie i zrobić foto księżyca - oczywiscie będzie totalna kicha

po upływie każdych 10 minut powiedzmy kolejna fota z tym samym ISO, czasem itd

 

co o tym sądzicie :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje pytanie jak to przetestować

 

może tak że odpalić zestaw bez wentylka z marszu w terenie i zrobić foto księżyca - oczywiscie będzie totalna kicha

po upływie każdych 10 minut powiedzmy kolejna fota z tym samym ISO, czasem itd

 

co o tym sądzicie :unsure:

 

I zoom na menisk. Bedziemy liczyć jaki jest przyrost farfocli na godzine ;)

 

Taki foto test będzie w pełni miarodajny gdy drugiej nocy w miarę możliwości identycznych warunkach walniesz taką sesję bez wentylka.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zatrzymałem się

każdy wiatraczek na 12V - po zamontowaniu w jakieś pudełko z wylotem na 1,25"

dmucha tak słabo że prawie niewyczuwalnie

jakąkolwiek nie miałby parę wiatraczek (dziś testowałem niewielki z wydajnością 13m3/h)

dmucha ledwo ledwo

większość pary wiatraczka wylatuje otworem wlotowym powietrza

próbowałem zmontować lejek aby ukierunkować jakoś cug powietrza i też nic nie dało

 

ktoś ma jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już pisałem ;) Przyzwoite wiertełko cię czeka. Tu masz taki obrazeczek:

 

http://img.ktr.pl/g/grgfx66gtasn66gt128tdb/db.jpg

 

Nie mówię, że to musi być własnie ten. Ale to powinno być coś w tym stylu. Te sensowne mają znacznie większą wydajność no i te piękne profilowane (czasami podświetlane :blink:) plastikowe obudowy. Tu nic nie ucieka bokami. Kwestia interface między kształtem studzienki wiertełka które kupisz, a wejściówką 1,25" Może się okazać, że jak zwykle najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie odpowiednio założona prezerwatywa ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.