Skocz do zawartości

Celestron SC 8"


Epizod

Rekomendowane odpowiedzi

:Cenzura: Czemu zawsze sprzęt na którego ma chętke do kupienia zawsze pojawia się o jakieś pół roku za wcześnie :angry::angry::angry::unsure::mellow:

 

Pszepraszam za offtop ale musiałem daś sobie upust mojej wściekłości ...

 

Ale oczywiście GRATULUJE temu kto nabedzie tem super sprzęt, może za pół roku zechce sprzedać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Cenzura: Czemu zawsze sprzęt na którego ma chętke do kupienia zawsze pojawia się o jakieś pół roku za wcześnie :angry::angry::angry::unsure::mellow:

 

Pszepraszam za offtop ale musiałem daś sobie upust mojej wściekłości ...

 

Ale oczywiście GRATULUJE temu kto nabedzie tem super sprzęt, może za pół roku zechce sprzedać ;)

 

Ja cię rozumiem :Salut: , mam taki telepik , ale nie sprzedam :ha:

 

 

ale warto szukać świetny sprzęt :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Cenzura: Czemu zawsze sprzęt na którego ma chętke do kupienia zawsze pojawia się o jakieś pół roku za wcześnie :angry::angry::angry::unsure::mellow:

 

Ale oczywiście GRATULUJE temu kto nabedzie tem super sprzęt, może za pół roku zechce sprzedać ;)

 

Dzięki za gratulacje! Składaj kasę, może rzeczywiscie za pół roku sprzedam tę zabawkę, t.zn zamienię na troche większą....

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.