Skocz do zawartości

280CE Coupe - nowa skóra + Alcantara PRZEPIĘKNY!


Tiamat

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Latem ubiegłego roku jako spełnienie młodzieńczego marzenia kupiłem to piękne Coupe od człowieka, który wyjeżdżał do Anglii. Pod względem mechanicznym przez dwa lata doprowadził on to auto prawie do perfekcji. Z wielkim żalem je sprzedał. Kupiłem je za 9500 PLN. Od razu zrobiłem w nim następujące rzeczy: Tapicerka: niemiecka prawdziwa skóra + Alcantara – łącznie z podsufitkami! Cena 6300 PLN. Lakier: 4000 PLN, Radio z CD Clarion- głośniki: 1650 PLN. Uszczelki + przewody wysokiego napięcia w Salonie Mercedes-Sobiesław Zasada: 2000PLN, Nowe opony GoodYear Ventura + oryginale felgi aluminiowe z tego rocznika (używane) – 2500 PLN, Kilkaset złotych na regulacje i inne rzeczy. Na wszystkie te wydatki mam faktury! Daje to w sumie ponad 26 tysięcy. Wiem, że tyle za to auto nikt w Polsce nie da. Zdecydowana większość ludzi chcących się pochwalić autem będzie wolała kupić „szpanerskiego” Golfa albo leciwą Beemę. To auto jest w zupełnie innym stylu. Ma niepowtarzalny czar. Sprzedaję je z dwóch powodów: nie mam gdzie go trzymać i co najważniejsze mój tryb pracy praktycznie nie daje mi okazji do jego używania. Mimo, że jest w perfekcyjnym technicznym stanie w tym roku przejechałem się nim zaledwie 3, 4 razy! Po prostu nie mam na nie czasu. Auto cały czas stoi w garażu, a auta zdecydowanie nowsze pod chmurką. Domownicy nie do końca to rozumieją :). Auto ma elektryczne szyby, dach i centralny zamek. Zamontowane nagłośnienie daje niesamowite wrażenia nawet podczas otwartych wszystkich okien i dachu.

 

Auto wystąpiło w kwietniu w nakręconym przy pomocy astrokamery filmie.

Wątek o tym był tu: http://astro-forum.org/Forum/index.php?sho...6537&hl=280

 

 

Rok produkcji 1980.

 

Benzyna+LPG

Alufelgi, Autoalarm, Centralny zamek, Elektryczne szyby, Hak, Immobilizer, Lakier metallic, Radio+CD, Skórzana tapicerka, Szyberdach, Wspomaganie kierownicy

 

Cena 19 999 PLN

Wszelkie informacje pod numerem 0668 34 4444.

miniIMG_8801.jpg

miniIMG_8803.jpg

miniIMG_8806.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, pali dużo. Nie wiem ile, gdyż poprzedni właściciel wyłączył poduszkę bezpieczeństwa w butli z gazem.... i nigdy nie doładowywałem go na maksa. Więc nie wiem ile jest od tankowania do tankowania.

Przed sprzedażą zrobił nim trase do Anglii bez jak mówił zadnych problemów:) Pewnie wtedy chciał tankować maksymalnie. Nie napisałem dla formalności, że ma 2800 cm pojemności i 186KM. Ja specjalnie chciałem manuala, gdyż obawiałem się problemów ze starą skrzynią automatyczną. Mniejszy kłopot jest naprawić takie prostsze ustrojstwo.

Pozdrawiam

Tiamat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.