Skocz do zawartości

Sprzedam Lanthanum Orion Ultraskopic 3,8 mm


jacapa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprzedam wysokiej jakości okular lantanowy Orion Ultraskopic 3,8 mm.

Kupiony w USA

Made in Japan jak nowy bez śladów używania.

Jest to brat bliźniak Vixena LV 4mm tyle ,że prawdopodobnie nieco lepszy od Vixena.

Nie miałem okazji sprawdzić opieram się jedynie na opiniach zza oceanu.

Cena 350 zł plus przesyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to brat bliźniak Vixena LV 4mm tyle ,że prawdopodobnie nieco lepszy od Vixena.

Nie miałem okazji sprawdzić opieram się jedynie na opiniach zza oceanu.

 

Przeciez jak byk pisze...

Ps. moze i nie moja sprawa, ale nie moglem sie powstrzymac.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieg. Co jest napisane, to widać. Linka siem doamagamy ;) Coby jakość testu zweryfikować.

 

Pozdrawiam.

 

Ło matko! A skąd ja teraz linka wytrzasnę. Czytałem na ten temat z 8 miesięcy temu i za nic nie pomnę gdzie.

Kiedy zastanawiałem się jaki okular krótkoogniskowy wybrać to przetrzepałem internet i z tego co poczytałem

zdecydowałem się na lantana Oriona lub Vixena ostatecznie padło na ten pierwszy mimo ,że troszkę droższy od Vixena.

Na polskich forach brak info chyba dlatego ,że brak w ofercie polskich sklepów.

Nie upieram się przy twierdzeniu ,że Orion lepszy bo jak napisałem nie miałem okazji porównać obrazów z tych okularów.

Wizualnie Orion sprawia solidniejsze wrażenie i jest też nieco większy i cięższy.

Ma też troszkę większe soczewki i ciemniejsze powłoki.

Generalnie te różnice są bardzo subtelne ledwo widoczne.

1.JPG2.JPG3.JPG

Edytowane przez jacapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze masz syndrom Leppera tylko ten nie pisze że to widać ... a nie widziałeś czegoś we Wronkach...:)

a tak na powaznie sam jestem ciekawy tego okularu - dla hansa go nie oddasz do testów?

 

Hans siedzi w szyszkolandii. Nie będę zdolny do testów przed powrotem. (To może potrwać, jakoś szyszkojaom bardzo się podoba, że ktoś ten cały ich burdel trzyma za pysk) ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze masz syndrom Leppera tylko ten nie pisze że to widać ... a nie widziałeś czegoś we Wronkach...:)

a tak na powaznie sam jestem ciekawy tego okularu - dla hansa go nie oddasz do testów?

 

Jasne że dałbym i z wielką ciekawością poznałbym opinię Hansa .

Ten okular to chyba unikat w Polsce ?

Na czym polega syndrom Leppera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zamieniłbym na dobry okular o dłuższej ogniskowej ok 8mm lub ok.15mm

Może być droższy od mojego wtedy dopłacę różnicę.

 

Ps.Giguś ,ja nie obiecywałem linka. Nazwijmy to syndrom Jacapa , nie obiecywał i nie dał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.