Skocz do zawartości

Warszawa - dystrybucja


Karol Wójcicki

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to może tak dla ogólnej informacji dla tych co jeszcze nie wiedzą:

 

Jestem dystrybutorem kalendarzy na Warszawę. Kilka spraw organizacyjnych.

 

Dystrybucja kalendarza w Warszawie rozpocznie się we wtorek, 8.I.2008 (sorry za spóźnioną informację na AF)

Kalendarze będzie można odbierać codziennie u mnie w domu a w poniedziałek 14.I.2008 w oddziale PTMA w CAMKu na Bartyckiej 18.

 

Po telefonicznych ustaleniach możliwy odbiór w centrum (oczywiście w granicach moich możliwości ).

 

Wysyłki zostają póki co wstrzymane bo zwyczajnie nie mam na nie czasu (pierwsza sesja, wybaczcie).

Gdy będę miał możliwość podesłania kalendarza do jakiegoś miasta inną drogą niż pocztową (mam tu konkretnie na myśli pociąg - nie wnikajcie, tak mi wygodniej Wink ) to poinformuję bezpośrednio zainteresowanych.

 

Szczegółowe info (adres itp.)

karol_syriusz(tnij)@o2.pl

602-435-431

 

Pozdrawiam.

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co kalendarz odebrały 24 z 78 osób.

 

 

Wczoraj wysłany - dziś odebrany. :Salut:

Czyżby poczta w stosunku do paczek zawierających nasze kalendarze zmieniła utrwalone przez lata nawyki i nie "zawieruszyła " przesyłki ? :szczerbaty:

Aż trudno uwierzyć że w tak krótkim czasie od wyborów tyle się zmieniło na lepsze. Żeby tylko nowy rząd załatwił jeszcze bezchmurną pogodę i ciepełko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że skoro dopiero teraz się prezentujesz na forum to jeszcze nikt nie odebrał i byłem pierwszy :)

Pozdrawiam :Salut:

 

 

Na tym forum raz to był pierwszy, i owszem ;)

Ale swoją drogą wszyscy (?) dostali maile z informacjami ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest dostali, dzięki wielkie Karolu, a pasjonującą relację z tajnej akcji zdobycia kalendarzy, opisał tajny agent Hans: http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=19821

 

ale przede wszystkim ogromne podziękowania dla Jacka Pali za to, że po raz kolejny dał się namówić na organizację tego ogromnego w końcu przedsięwzięcia :notworthy:

wspaniały kalendarz, świetnie wydany, znakomita jakość druku, no czego można chcieć więcej?

..no może, żeby go było więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą jutro kończy się dystrybucja kalendarza w Warszawie.

Kto nie odebrał ten trąba. Kalendarze trzymam już tylko dla osób które wcześniej o to poprosiły.

 

Ciesze się że zdecydowana większość odebrała swoje kalendarze.

Teraz te nieodebrane polecą do kolejki chętnych którzy czekają na nie od bardzo dawna.

 

Pozdrawiam!

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.