Skocz do zawartości

Blanki.


Edgens

Rekomendowane odpowiedzi

rezerwuje te wieksze

 

A z jakiego szkła są ?

I gdzie je zakupiłeś ?

Blank na zwierciadło jest Pyrexowy natomiast matryca to borokrzem. Zakupiłem od znajomego który kiedyś intensywnie zajmował się wykonywaniem zwierciadeł. Te blanki to resztówka która mu pozostała sprzed szeregu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odstąpię komplet blanków 250mm w cenie 160zł , oraz komplet blanków 150mm w cenie 90zł. Kontakt PW lub e-mail , tel 604054008. Pozdrawiam Krzysztof z Krakowa.

 

smutno mi Bino.. nawet nie wiem gdzie mieszkasz .

Zróbmy interes:

ja wyślę Tobie lustro sferyczne wyszlifowane do proszku 1200 z ogniskową 1500, o średnicy 215 mm= 8,5 cala, lustro nie ma nawet mikro ryski, noo chyba żee nie widzę

a TY mi zakupisz i wyślesz dwa krążki gołe ok. 250mm, i cooo TY na tooooo???

 

Pozdrawiam , Dziadek.

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziadku dziękuję ale nie skorzystam z twojej propozycji , gdyż gdy będę potrzebował lustro wykonam je własnoręcznie. Ponadto wyszlifować lustro to najmniejszy problem , zabawa zaczyna się dopiero podczas figuryzacji. Pozdrawiam Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziadku dziękuję ale nie skorzystam z twojej propozycji , gdyż gdy będę potrzebował lustro wykonam je własnoręcznie. Ponadto wyszlifować lustro to najmniejszy problem , zabawa zaczyna się dopiero podczas figuryzacji. Pozdrawiam Krzysztof.

 

Dobrze proszę pana, pisałem z myślą do pana Binoculera.

co nie to nie ,

kłaniam się, Dziadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.