Skocz do zawartości

Sprzedam Celestron Star Hopper 305/150mm


gerardo

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że sprzedaż idzie mi jak po maśle,postanowiłem pozbyć się jednego z moich ostatnich sprzętów.Teleskop na montażu dobsona,kolor tuby czarny,szukacz 7x50,wyciąg 2" z przejsciówką 1,25".Teleskop sprowadzony z USA w 1999r,optyka po remoncie aluminizacji w fabryce Nowosybirskiej 6 miesięcy temu w stanie bardzo dobrym.Teleskop nosi niewielkie ślady użytkowania na tubusie i montażu.Cena jaką proponuje to 1400zł plus koszty przesyłki. Link do sprzętu:http://www.celestron.com/c2/product.php?ProdID=23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rezerwuje, ale podaj dokładniejsze dane i zdjęcia poproszę

Resztę na priv wieczorem napiszę.

 

...ale to by była lufa docelowa he, he

 

Poczytam co i jak w tym linku i późnym wieczorem coś Ci napiszę na PW

Niestety troszke się spózniłeś,teleskop już prawie sprzedany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ja dam 1450 zł :D

Ale podstawowa i najwazniejsza rzecz to gdzie możnaby sprzęt odebrać, bo może się niepotrzebnie produkuje tutaj, bo np. 500 kilosów przez Polskę nie zrobię za tym sprzętem. Gdzie Ty jesteś ?

 

P.S.

A co masz jeszcze do sprzedania, może jakiś mont lub fajną tubę, na dobre okularki jestem też łasy.

Napisz Mi na PW, to może coś wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ja dam 1450 zł :D

Ale podstawowa i najwazniejsza rzecz to gdzie możnaby sprzęt odebrać, bo może się niepotrzebnie produkuje tutaj, bo np. 500 kilosów przez Polskę nie zrobię za tym sprzętem. Gdzie Ty jesteś ?

 

P.S.

A co masz jeszcze do sprzedania, może jakiś mont lub fajną tubę, na dobre okularki jestem też łasy.

Napisz Mi na PW, to może coś wezmę.

Mam możliwość sprowadzenia przez brata w USA używanego sprzętu,ewentualnie moge zamówić coś co by cię interesowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.