Skocz do zawartości

teleskop newtona 76/700 sprzedam


Gość NigntDay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma do sprzedania teleskop newtona za bardzo niską cenę 50zł.Teleskop był używany okazjonalnie i nie posiada żadnych wad lub uszkodzeń.Chociaż jest mały to dzięki temu instrumentowi można z powodzeniem obserwować takie obiekty jak kratery księżyca,tarcze planet czy na przykład jaśniejsze mgławice.Sprzedaje bo chcę zakupić większy model.Namiary do mnie:tel-0-13-43-390-08,kom-663-133-553,gg-13514395 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jest mały to dzięki temu instrumentowi można z powodzeniem obserwować takie obiekty jak kratery księżyca,tarcze planet czy na przykład jaśniejsze mgławice.

 

Nie musisz pisać na forum astronomicznym co przez ten teleskop o takich parametrach można zobaczyć :Boink:

Takie rzeczy pisze sie na Allezło.

Daj jakieś foty. Napisz co wchodzi w skład tego zestawu - oferta w sam raz dla osób stawiających pierwsze kroki.

Pozdr. Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście dodaje to co było w standardzie do tej rury czyli zestawik patrzydeł widocznych na fotkach,zachęcam do kupna :rolleyes: pozdrawiam

 

i jeszcze to

 

jeśli chodzi o planety to można zobaczyć wyraźnie zarysowany okrąg tarczy jowisza z lekko zarysowanymi pasami chmur no i księżyce tejże planetki,saturn z kolei pokazuje mniejszą tarcze i pierścien,niestety przerwy cassiniego nie udało mi się wypatrzeć ale myślę że to kwestia krótkotrwałego obcowania z wyżej wymienionym teleskopem,zachęcam do kupna,cena 50zł

post-14489-1220140132_thumb.jpg

post-14489-1220140482_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładam soczewki do samodzielnej budowy lunetki ze szkieł okularowych(dla tych co lubią poeksperymentować).Jest to zestaw trzech soczewek,jednej na obiektyw(średnica 5cm) i dwóch okularowych.Sam kiedyś robiłem taką lunetkę ale po zakupie obecnie sprzedawanego teleskopku rozebrałem ją żeby nie zagracała pokoju a te soczewki zostały mi w szufladzie.Zachęcam do kupna.Cena teleskopu nie uległa na razie zmianie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.