Skocz do zawartości

lightbridge 12" deluxe


pierzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niestety ze względu na totalny brak czasu oraz coraz większe zainteresowania astrofotografią myślę

nad sprzedażą mojej armaty. Możliwości tego telepa są naprawdę spore więc nie będę się nad nimi rozpływał, zainteresowanym polecam lekturę mojej recki na astronocach - http://astronoce.pl/recenzje.php?id=7

 

Zestaw jest full kompletny, intstrukcje, pudełka, kartony, imbusy, folie, styropiany, faktura vat;)

stan całego zestawu igła. W skład wchodzi także okular meade 26mm 2"

W rachubę wchodzi także zamiana na jakies małe apo:D

 

A co do ceny...no właśnie aktualna cena to 3499 (astrokrak). Ja swojego kupiłem ponad dwa lata temu w fotoclassicu w czasach gdy $ był nieco droższy dlatego oczekuje jakiś propozycji - po prostu nie mam pojęcia ile sobie za to cudo zażyczyć...telep ma dla mnie ogromną wartość sentymentalną;)

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki, czy jesteś pewien że chcesz się go pozbyć, pytam bo tak naprawdę Twoje opisy tej "armaty" nakłoniły mnie do kupna właśnie LB-ka tyle, że 8-ki.

p.s. nie chcę siać zamętu w Twojej głowie, ale to naprawdę świetny telep :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej okej:D

zeby nie było za sprzęt chciałbym dostać 2800 zł

@dyspa - masz racje - ale w tej chwili praktycznie w ogóle go nie używam...po prostu zbyt mało czasu, a nawet jeśli już go znajduje to wykorzystuje do prób z astrofoto:)dlatego uważam, że w innych rękach będzie on lepiej wykorzystywany:) za pieniądze ze sprzedaży kupie sobie jakieś małe apo bądz nieco większe ED:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.