Skocz do zawartości

Problem z logowaniem i mailem


tomekd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Może coś przeoczyłem i nie potrzebnie robię takie zamieszanie, ale...

 

Mam na forum konto, użytkownik: atomekd

 

i od jakiegoś czasu nie mogę się na to konto zalogować. Dostaję komunikat, że użytkownik o takim loginie nie istnieje, kiedy odzyskuję hasło, system wysyła na mojego maila, nowe hasło z nazwą użytkownika atomekd.

atomekd,

Ten email został wysłany do Ciebie z forum http://astro-forum.org/Forum/index.php.

 

Email ten pomoże Ci w przywróceniu utraconego hasła.

 

------------------------------------------------

TWOJE NOWE HASŁO

------------------------------------------------

 

Twoja nazwa użytkownika: atomked

Twój email: atomekd@gmail.com

Twoje nowe hasło: *************

 

 

Zalogować się jednak nie mogę, bo dostaję ten sam komunikat, że nie ma takiego użytkownika.

 

Wystąpiły następujące błędy:

Przepraszamy, nie znaleziono użytkownika o takim login'ie.

 

 

Od kilku dni próbuję wysłać maila na adres z linku kontakt adam@astro-forum.org, ale dostaję maila:

Bardzo nam przykro jednakze nie udalo sie wyslac maila pod wskazane adresy.

Przyczyna wskazana jest ponizej:

 

<adam@astro-forum.org>:

maildrop: maildir over quota.

 

 

Przepraszam, że robię zamieszanie i tworzę nowego usera, ale nie wiem jak inaczej mógłbym skontaktować się z admnami forum.

 

Chciałbym móc znów korzystać z mojego konta atomekd jeżeli będzie to niemożliwe - trudno, wielu postów do tej pory nie napisałem. Czekam na instrukcje co robić.

 

W każdym razie zwracam uwagę na problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia dlaczego tak jest

istnieje użytkownik atomekd: http://astro-forum.org/Forum/Zobacz-profil-m12788.html

posiada taki mail rejestracyjny jaki podałeś, niema żadnych restrykcji na swoim koncie, więc wszystko powinno działać

jedyne co mogę zrobić to zmienić nazwę Twojego obecnego konta na atomekd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie :) Jednak udało mi się zrobić z siebie idiotę :)

 

Poprzednio miałem login zapamiętany w przeglądarce i wyszła heca po wyczyszczeniu formularzy w FF. Przepraszam, ale w sumie sam nie miałem jak do tego dojść.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.