Skocz do zawartości

Diagonal WO 2" 97%


luk

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

mam do sprzedania używany diagonal WO 2" 97%.

Stan optyczny diagonala - bardzo dobry, brak kurzu i rysek, kilka drobnych plamek, których nie nie ma potrzeby jeszcze usuwać.

Stan kosmetyczny - dobry, kilka rysek i otarć na jednej ze ścianek oraz na tulei, którą się wkłada do wyciągu.

W komplecie znajdują się redukcja 2" -> 1,25" oraz dwie zaślepki. Brak oryginalnego pudełka.

 

Cena wraz z przesyłką Pocztą Polską to 290 PLN.

 

pozdrawiam,

Łukasz

d2.JPG

d3.JPG

d1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

mam do sprzedania używany diagonal WO 2" 97%.

Stan optyczny diagonala - bardzo dobry, brak kurzu i rysek, kilka drobnych plamek, których nie nie ma potrzeby jeszcze usuwać.

Stan kosmetyczny - dobry, kilka rysek i otarć na jednej ze ścianek oraz na tulei, którą się wkłada do wyciągu.

W komplecie znajdują się redukcja 2" -> 1,25" oraz dwie zaślepki. Brak oryginalnego pudełka.

 

Cena wraz z przesyłką Pocztą Polską to 290 PLN.

 

pozdrawiam,

Łukasz

 

Cześć!

 

Odlicz koszt przesyłki, mozliwie jaknajwiększy :-)) - i przekaż diagonal do "przechowalni" w D.O., skąd odbiore przy okazji.

Ale najpierw przyslij na PW dane konta (numer, imie i nazwisko), na które mam przelać, co nalezy.

Pozdrawiam.

Daniel D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.