Skocz do zawartości

Zapraszam do konkursu astrofotograficznego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakładam konkurs z nagrodami pt. "zdjęcia astronomiczne".

 

Wielka prośba, jeżeli ma ktoś jakąś ładną fotke i chciałby pokazać ją innym to niech się zarejestruje na: http://www.yeppas.pl/

 

A następnie doda swoje zdjęcie do http://www.yeppas.pl/konkursy/zdjecia-astronomiczne/

 

Nagrody będą lepsze im więcej osób wyśle zdjęcia.

Zachęcam do dodania zdjęć, to nic nie kosztuje a zawsze jest szansa że można coś wygrać.

 

Ja jako założyciel nie biorę udziału w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czy czytałeś czasami punkt 10 regulaminu tego portalu ? - albo ja to źle rozumie albo to jakieś jaja są.

2. i o ile się nie mylę, to z góry ustala się w konkursach co jest nagrodą, a nie szuka jej pieron wie gdzie.

3. dla mnie to jakiś podejrzany serwis... (ale to tylko moje zdanie)

 

zresztą jakaś pokręcona ta strona strasznie takie bla bla bla...

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czy czytałeś czasami punkt 10 regulaminu tego portalu ? - albo ja to źle rozumie albo to jakieś jaja są.

Szczególnie ten fragment regulaminu jest ciekawy:

 

udziela administratorowi nieograniczonego w czasie, bezwarunkowego, nieodpłatnego, nieogracznionego co do terytorium, prawa itd.
<_< Edytowane przez kuba_mar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Zachęcam do dodania zdjęć, to nic nie kosztuje a zawsze jest szansa że można coś wygrać.

 

Coś- breloczek do kluczy w kształcie piłki do koszykówki :huh:

 

Myślę, że zakładanie takich konkursów na takich stronach mija się z celem. Przeczytałem komentarz jakiejś pani/dziewczyny. Nie pamiętam dokładnie, ale to było mniej więcej tak:

"Zrobię jakąś fajną fotkę i wyślę. Fajny konkurs założyłeś : )"

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że Coremeil ma dobre chęci, ale ta strona to chyba wykorzystuje i organizatorów takich konkursów i osoby, które dają zdjęcia. No bo jak wytłumaczyć, że przejmują prawa autorskie? I to napisane jest w regulaminie do którego jest taki mały link, że ledwo go da się zauważyć.

Za takie rzeczy to należy im się: :whip::sterb003::sterb026::boks::lanie::pistols: i tym podobne :D

Edytowane przez kuba_mar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeżeli ma ktoś jakąś ładną fotke i chciałby pokazać ją innym ...

 

ale jakim innym? :blink: przecież wszyscy jesteśmy tutaj, więc komu pokazać? tym kilkorgu, którzy wchodza na podany przez Ciebie portal?

To śmiesznie brzmi, tak jakby ktoś z muzeum zabrał "Monę Lisę", po to aby wywiesić ją w swoim garażu, pod pretekstem żeby inni zobaczyli... :ha::szczerbaty:

 

pozdrawiam

Ori

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moja dobra wola, ale spróboje w innych kategoriach coś wygrać, jak wygram i ją mi przyślą to pogadamy.

A na razie myśle że można zamknąć temat :lol:

 

To śmiesznie brzmi, tak jakby ktoś z muzeum zabrał "Monę Lisę", po to aby wywiesić ją w swoim garażu, pod pretekstem żeby inni zobaczyli... :ha::szczerbaty:

 

Dla mnie to nie jest wcale śmieszne :(

Edytowane przez Coremeil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz dobre chęci, ale oprócz tego co zacytowali koledzy w kwestii § 10 Pkt 2, to ja jeszcze zacytuje ten sam § 10, ale Pkt 6:

 

Użytkownik zobowiązuje się nie wykonywać osobistych praw autorskich w odniesieniu do materialow, komentarzy i innych treści stanowiących utwór w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (tekst jednolity w Dz.U. z 2000 roku, Nr 80, poz. 904 z późn. zm.), w tym w szczególności zobowiązuje się nie żądać od administratora Yeppas.pl oznaczania utworów lub ich egzemplarzy nazwiskiem, pseudonimem lub jakimkolwiek innym oznaczeniem wskazującym na użytkownika, przy czym administrator Yeppas.pl zapewnia, iż w serwisie Yeppas.pl materialy użytkownika posiadającego aktywny profil będą posiadały źródło pochodzenia (będą oznaczone jako pochodzące od określonego użytkownika, poprzez wskazanie jego loginu i avataru w serwisie.

 

:blink:

 

Każdy kto chciałby coś tam umieścić, powinien się zastanowić. Zresztą, ja nic nikomu nie zabraniam. Proszę sobie tylko poczytać ichniejszy regulamin baaaardzo szczegółowo.

Pozdrawiam :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.