Skocz do zawartości

świąteczne prezenty dla mam, żon, dziewczyn, kochanek...


Rekomendowane odpowiedzi

Temat może nie za bardzo astronomiczny jednakże pośrednio łączy się z naszą pasją... :szczerbaty:

Mianowicie, wchodzimy na podlinkowany przeze mnie portal, zamawiamy mały drobiazg, dajemy kobiecie swego serca, a sami spokojnie udajemy się na wyprawę obserwacyjną w plener (tudzież na balkon). Kobieta zadowolona i my zadowoleni, czego chcieć więcej?

Kolczyki - http://www.pakamera.pl/kolczyki-0-1819.htm

Naszyjniki - http://www.pakamera.pl/naszyjniki-0-1822.htm

bransoletki - http://www.pakamera.pl/bransoletki-0-1821.htm

Generalnie na pewno większość Pań będzie zadowolona z pewniaków zakupowych, czyli jakiś kryształek swarowskiego i sprawa załatwiona, chociaż są i inne ciekawe propozycje: perły, filce, koral, lawa...

 

W razie wątpliwości dla niezdecydowanych, zabieganych mogę pomóc w wyborze, udzielić kilku rad. Jednak to Wy znacie swoje Panie najlepiej i wasz wybór na pewno je zachwyci.

 

powodzenia

Ori

 

edit - teraz może Panowie zaproponuja jaiś prezent dla Panów, żeby Panie mogły wyjechac na obserwacje... Planuję kupić playstation3, myślicie, że nie zauważy mojej nieobecności w domu? :rolleyes:

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Planuję kupić playstation3, myślicie, że nie zauważy mojej nieobecności w domu? :rolleyes:

 

Zdecydowanie! :D

Jeżeli do tego kupisz grę/gry (najlepiej z 3 na początek) odpowiadające jego "klimatom", to masz go z głowy na jakieś 3 dni :) Oczywiście z przerwą na siku, amu-amu, bro i spatki (choć to ostatnie niekoniecznie :D ). Myślę, że większość facetów byłaby zadowolona z takiej składanki:

1. Gra sportowa, zależnie od upodobań - piłka kopana, wyścigi itp.

2. Gra akcji, czyli jakieś nawalanko ;) - wojenna, strzelanka z motywami przygody, FPP, TPP itp.

3. Gra akcji z bodźcem do myślenia - może jakiś horror, strzelanka z motywami strategii, taktyki, RPG z dobrą akcją itp.

efekt gwarantowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ze znajomymi zacząłem grać w Dungeons and Dragons (D&D). Fantastyczna gra! Polecam każdemu.

Właśnie czytam recenzje :Beer:

Przypominają mi sie stare czasy, kiedy kilka osób siedziało w przyciemnionym pokoju, w tle celtycka muzyka, a my walczyliśmy, czarowaliśmy i uganialiśmy sie za trolami... kostki rządziły... ech wspomnienia :szczerbaty:

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.