Skocz do zawartości

Teleskop Reflektor min. 130mm lub sam montaż EQ3-2 lub większy KUPIĘ


tutko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie tyle że tam zaszła pomyłka lecz nie potrafię już zmienić treści tematu. Zamiast 130cm myślałem o 130mm :unsure:

Kupię Teleskop minimum 130mm lub sam montaż minimum EQ3-2...

Edytowane przez tutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki na zbyciu. Sprzęt ma 4 miesiące. http://www.teleskopy.net/index.php?idg=det...=00&model=4

Za 500 zł + przesyłka. W Warszawie odbiór osobisty. Oczywiście z tym wszystkim, co daje producent (okulary, barlow itd.) Dorzucam pokrowiec na tubę.

Opowiedz mi o nim coś więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiedz mi o nim coś więcej...

 

Wygląda dokładnie jak na zdjęciach z linku. Jedyne ślady użytkowania są na tubie od obracania jej w obejmach (dlatego cena spadła o połowę w stosunku do sklepowej) Nie są to rysy, raczej przepolerowany lakier. Sprzęt skolimowany laserkiem, gotów do obserwacji w każdej chwili. Widziałem przez niego M81, M82, M13. Wiadomo - klasyki. Był na obserwacjach 5-6 razy. Pozbywam się go, ponieważ udało mi się okazyjnie kupić większy sprzęt.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena trochę wysoka jak na 130mm lustra...

 

 

Sam montaż EQ 3-2 Sky Watcher kosztuje prawie 500 zł http://deltaoptical.pl/montaz-skywatcher-e...wagi,d1370.html Ja mam całość. Szczerze mówiąc za każdą cenę też nie zamierzam go sprzedawać. Jeśli się nie decydujesz, to trudno.

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam taki sam zestaw jak sawes1. Dodatkowo prowadzenie w jedej osi i adapter Baader MicroStage 6030. Jeśli jesteś z okolic Krakowa to możemy się spotkać. Poglądasz, zastanowisz się.

 

Pozdrawiam

 

Jasiek P

Edytowane przez Nurin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.