Skocz do zawartości

Kamery Watec


maciey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa,

 

posiadam 2 kamery CCD firmy WATEC, modele to kolejno: 231-S oraz 221-S.

Wszystkim znawcom nie trzeba przedstawiać tych modeli, gdyż wiedzą, co potrafią :)

Ponieważ pojawia się wiele wątków odnośnie kamer WATEC, obalam mit ich niedostępności w Polsce oraz rzekomych wysokich cenach.

W razie zainteresowania tymi kamerami proszę o kontakt.

Pozdrawiam,

post-16174-1229436637_thumb.jpg

post-16174-1229436801_thumb.jpg

Edytowane przez maciey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa,

 

posiadam 2 kamery CCD firmy WATEC, modele to kolejno: 231-S oraz 221-S.

Wszystkim znawcom nie trzeba przedstawiać tych modeli, gdyż wiedzą, co potrafią :)

Ponieważ pojawia się wiele wątków odnośnie kamer WATEC, obalam mit ich niedostępności w Polsce oraz rzekomych wysokich cenach.

W razie zainteresowania tymi kamerami proszę o kontakt.

Pozdrawiam,

 

A taką posiadasz? B)

http://www.watec.net/english/bw/wat_120n+.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa,

 

posiadam 2 kamery CCD firmy WATEC, modele to kolejno: 231-S oraz 221-S.

Wszystkim znawcom nie trzeba przedstawiać tych modeli, gdyż wiedzą, co potrafią :)

Ponieważ pojawia się wiele wątków odnośnie kamer WATEC, obalam mit ich niedostępności w Polsce oraz rzekomych wysokich cenach.

W razie zainteresowania tymi kamerami proszę o kontakt.

Pozdrawiam,

 

Osobiście nie widziałem, by w zakryciach ktoś ich używał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chcesz je sprzedać, a potem pytasz o ich parametry techniczne...?

Zdecyduj się, sprzedajesz kota w worku którego w Swoim pierwszym wątku reklamujesz, że - (cytat nie dosłowny):

 

- nie będę pisał jakie są "fajne" bo każdy zainteresowany wie jakie są "fajne"

 

O co więc chodzi, handlujesz w pierwszym wątku a ten ma być na podbicie publiki czy robisz sobie jaja?

 

Pozdr

 

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chcesz je sprzedać, a potem pytasz o ich parametry techniczne...?

Zdecyduj się, sprzedajesz kota w worku którego w Swoim pierwszym wątku reklamujesz, że - (cytat nie dosłowny):

 

- nie będę pisał jakie są "fajne" bo każdy zainteresowany wie jakie są "fajne"

 

O co więc chodzi, handlujesz w pierwszym wątku a ten ma być na podbicie publiki czy robisz sobie jaja?

 

Pozdr

 

Paweł Maksym

 

Za dużo espresso pijesz i stąd ta ślepa miłość zapewne..ale do rzeczy, czy w tym kraju jest jakieś normalne forum, gdzie można zapytac o interesujące rzeczy? Jeżeli w jednym wątku piszę, że mam coś do sprzedania, a w drugim że chciałbym coś o tym wiedzieć i może zaadoptować do innych celów to czy to jest robienie jaj?

Pan Paweł Maksym jest niegrzeczny, poza tym ogłoszenie o sprzedaży jest we właściwym miejscu, a więc w dziale ogłoszenia komercyjne i nic Panu do tego Panie maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa,

 

posiadam 2 kamery CCD firmy WATEC, modele to kolejno: 231-S oraz 221-S.

Wszystkim znawcom nie trzeba przedstawiać tych modeli, gdyż wiedzą, co potrafią :)...

 

Szkoda że już został usunięty dopisek o użyteczności tych kamer w astronomi...

 

...czy ktoś pomoże mi znaleźć dla nich zastosowanie ? :)

Z góry dziękuję za odszukanie danych technicznych o tych modelach.

 

Czyli Pan znawcą tych kamer nie jest, a na dodatek nie zna Pan ich parametrów a stara się "opchnąć" je jako świetne kamery astro???

No i jak nie nazwać tego inaczej, jak robieniem sobie jaj z forumowiczów????

 

Za dużo espresso pijesz i stąd ta ślepa miłość zapewne..

...Pan Paweł Maksym jest niegrzeczny, poza tym ogłoszenie o sprzedaży jest we właściwym miejscu, a więc w dziale ogłoszenia komercyjne i nic Panu do tego Panie maksym

 

Cóż za szczyt kultury :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo espresso pijesz i stąd ta ślepa miłość zapewne..ale do rzeczy, czy w tym kraju jest jakieś normalne forum, gdzie można zapytac o interesujące rzeczy? Jeżeli w jednym wątku piszę, że mam coś do sprzedania, a w drugim że chciałbym coś o tym wiedzieć i może zaadoptować do innych celów to czy to jest robienie jaj?

Pan Paweł Maksym jest niegrzeczny, poza tym ogłoszenie o sprzedaży jest we właściwym miejscu, a więc w dziale ogłoszenia komercyjne i nic Panu do tego Panie maksym

 

Istotnie pijam dużo dobrego i prawidłowo zrobionego espresso i chwalę sobie.

Wyraźnie dając ogłoszenie w dziale komercyjnym - minusa dałem bo nie zauważyłem gdzie to dałeś, a do niedawna na forum takiego działu nie było - stawiasz się w roli sprzedawcy - czytaj eksperta. Piszesz o tym, że niedostępność Watec'ów to mit a dalej sugerujesz, że jak kogoś to interesuje to u Ciebie można o nie pytać. I miałem zapytać bo 902 Ultimate lub 120 N mam zamiar kupić.

Lubie jednak robić interesy z tymi co się znają na tym co sprzedają a nie co kręcą post by nie wiadomo czy podbić oglądalność pierwszego - komercyjnego czy nie wiem co...

Po prostu bardzo nie ładnie mi to wyglądało.

Jeśli więc jestem niegrzeczny... no to nie zrobimy interesu. Sekcja kupi kamery w Wielkiej Brytanii.

A i na przyszłość prosił bym, nie dla uszanowania cudzego nazwiska (co należy do podstaw grzeczności) ale dla szacunku dla zasad języka ojczystego by nazwiska pisać rozpoczynając je od wielkiej litery.

 

Pozdrawiam

Paweł Maksym

 

PS

Aha, ja też słyszałem, że do zasad grzeczności jest to, że gdy się coś komercyjnie sprzedaje to ładnie się przedstawić tak by było wiadomo z kim mamy do czynienia by można było też go wezwać po nazwisku jak maciey'u zrobiłeś w stosunku do mnie. Ale cóż net pozwala na niemal pełną anonimowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.