Skocz do zawartości

Proponuję maleńkie udoskonalenie Forum


Chojrak

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ dołączyłem ddo FOrum niedawno i nie znam forumowiczów proponuję aby pod nickiem podawać również informację o miejscu a także o wieku (takie pole należałoby stworzyć w profilu). Myślę, że ułatwi to wejście do śrdowiska wielu nowym osobom i w naturalny sposów ułatwi nawiązanie ściślejszych kontaktów.

 

Pozdrawiam Radę Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwój kontaktów międzyludzkich jest niezmiernie ważką sprawą, leżącą w naturze człowieka! Bez podania podstawowych danych osobowych taki rozwój jest mocno utrudniony.

Oczywiście należy pozostawić możliwość pozostawienia tych pól w profilu pustymi jeśli ktoś z jakichkolwiek powodów niezechce ich wypełnić.

 

Kto mówi, że to małoważne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAM JESION NAPISAŁ (BEZ URAZY :) ):

Dajcie spokoj - ankiety maja dotyczyc tylko strategicznych rzeczy, a nie bajerkow _________________

Adam Jesionkiewicz - Sky-Watcher Newton 10" F4.7 oraz 8" F6 - 15x50. Canon 300D D-SLR

 

 

ZERKNIJ SOBIE DO TEMATU "WIEK" NA TYM DZIALE 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojrak - jestes niestety najlepszym przykladem tego, ze pomysl jest nietrafiony. Wiesz dlaczego? Zastanow sie chwile...

 

Nie chodzi mi tu o to, ze sam pomysl jest zly, ale o to, ze to juz po czesci dziala, ale nikt tego nie wykorzystuje!!! Tak apelujesz o to, zeby pojawilo sie miejsce, skad ktos pochodzi. Takie pole jest w profilu, ale bardzo rzadko kto to wypelnie. Jak widac, nawet ty tego nie zrobiles, a juz chcesz, zeby cos przy forum przerabiac. Nie rozumiem tego... :(

 

Pitrek - bardzo prosze, abys nie wyrywal moich slow z kontekstu i do tego z zupelnie innego watka, gdzie mowilem o budowie wirtualnej mapy. To nie to samo, co wypelnianie danych w profilu. Powinienes moze wyciagnac moje inne stwierdzenie, ze powinno sie wrecz zmuszac ludzi do wypelniania min. danych. Wiec bardzo prosze, aby swoja kreatywnosc zuzyc na "chociaz" wypelnienie tego co juz dziala. Nie ma tez problemu, zeby w miejscu o sobie wpisac wiek, imie zony, sasiada i co tam ci sie jeszcze chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie proponuję ankiety.  

Proponuję małym wysiłkiem zwiększyć przydatnosć Forum.

 

Rozumiem, ze jestes sprawnym programista, jezeli dla ciebie jest to maly wysilek. Czekam wiec na maila, na propozycje dotyczaca tych zmian.

 

Bo wg mnie dolozenie jednego pola przy rejestracji oznacza:

1. Zmiane kilkunastu szablonow, gdzie dane sa przetwarzane

2. Zmiane w skryptach, gdzie relatywnie brane sa pod uwage te dane

3. Dolozenie kolejnego rekordu w bazie danych i powiazanie.

I to pewnie jeszcze nie wszystko - bo nie jestem programista i nie wiem dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli dodanie pola z wiekiem wiązałoby się z wywróceniem oprogramowania FORUM do góry nogami, to może chociaż w przyszłości jak przy innej okazji szablon profilu będzie zmieniany.

 

Nie jestem programistą. Mówiąc o małej zmianie kierowalem się zdrowym rozsądkiem. Kiedy wiercę w ścianie otwór pod haczyk nie zlecam wykonania analizy wyrzymałości konstrukcji budynku. Jak widzę w informatyce tak nie jest.

 

Pozdrawiam

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już kiedyś wypowiadałem się na temat wypełniania chociaż podstawowych pól tzn. miejsca zamieszkania i zainteresowań.

Ale widać, że dla 70% użytkowników jest to "bardzo wielka tajemnica".

Ale nie rozumiem dlaczego to jest dla niektórych osób aż "taką wielką tajemnicą"?

Może wstydzą się albo czegoś boją? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam - działalność własna - zakres - budownictwo. :)

Mówiłem o podstawowych danych o sobie. 8)

Ale jeśli Cię Aquarius interesują szczegóły na temat mojej działalności gospodarczej to proszę na priva, chętnie odpowiem.

Jeśli wymagasz od innych pełnych danych - proszę uzupełnij swoje.

Pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.