Skocz do zawartości

Mała wyprzedaż


DOMINO 32

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka rzeczy ,które od jakiegoś czasu leżą nieużywane , może się coś kmuś z tego przyda.

 

1. Okoular Plosl 40mm Vixen ,używany , lekkie otarcia farby na obudowie , soczewki ok.czyste bez rys .cena 70zł

 

Plossl 40mm Vixen

 

 

2. Okular Celestron 25 nówka nieużywany , powiem szczerze że nie wiem czy to Kelner czy Plossl , porównywałem go w teleskopie do podobnego Pl 25 i nie zauważyłem różnicy .

cena 50zł

 

Celestron 25mm

 

 

3. Soczewka Barlowa 2 cale Astrokrak , używana w bardzo dobrym stanie. Jest to bardzo dobra achromatyczna soczewka , jedyna jej wada to spore rozmiary.

Cena 80zł

 

Barlow 2x 2"

 

4. Lunetka ziemska Turist 4 10x30 , stan dobry, optyka nieporysowana . Może się komuś przyda na szukacz albo do obserwacji ziemskich .

cena 40zł

 

lunetka Turist 4 10x30

 

5. Stepper Driwer Leszka J. z wyprowadzeniem na dwie osie . Kiedyś służył mi do sterowania montażem EQ5 , do kompletu potrzebny jest jeszcze astropilot i można z tego zrobić sterowanie do platformy czy jakiegokolwiek montażu z silnikami krokowymi.

Cena 50zł

 

Stepper Driver

 

 

Do podanych cen trzeba doliczyć koszty przesyłki.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.