Skocz do zawartości

kupie kompletny zestaw do guidowania cg5


szary19

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie rozbudowa zestawu o guidera do cg5. Chętnie kupie caly zestaw tj lunetke obejmy silniki w obu osiach + przerobiny kontroler + relay box i okablowanie + kamerka do guildowania . Oczywiście najbardziej zależy mi na relay'u okablowaniu i przerobionym kontrolerze bo reszte można sobie dorobić według uznania jednak jeśli ktoś chciałby sprzedać kompletny sprawdzony system guildujący będe zadowolony i chętnie zakupię wszystkie elementy. Zależy mi tylko na tym żeby zestaw był stosunkowo lekki żeby nie dociążać cg5 który dźwiga już swoje..

 

Inna opcja to zamówienie u kogoś przeróbki kontrolera i zakup relay'a z okablowaniem

 

pozdrawiam szary19 (szary19@o2.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część zestawu już zakupiona potrzebuję jeszcze :

 

- refraktorka na lunete guidującą coś pokroju SW 70 / 500

 

- obejmy do wyżej wymienionego

 

- silniki eq5/cg5 ( mile widziana możliwość przeróbki kontrolera na wyjscie ST4)

 

 

chyba tyle pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część zestawu już zakupiona potrzebuję jeszcze :

 

- refraktorka na lunete guidującą coś pokroju SW 70 / 500

- obejmy do wyżej wymienionego

- silniki eq5/cg5 ( mile widziana możliwość przeróbki kontrolera na wyjscie ST4)

 

chyba tyle pozdr

 

Mam do sprzedania rurkę SW MAK 80/900 na guider, niestety już bez obejm, bo zeszły.

Jako guider sprawuje się bardzo dobrze - jest bardzo lekka.

Jeśli jesteś zainteresowany pisz na priva.

 

http://astro-forum.org/Forum/Mala-wyprzedaz-t25904.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że szukam czegoś ciut tańszego waga super parametry super choć słyszałem że maki zachowują się różnie w zmiennych warunkach pogodowych .Tak czy inaczej dziękuje za odezew

Mam do sprzedania rurkę SW MAK 80/900 na guider, niestety już bez obejm, bo zeszły.

Jako guider sprawuje się bardzo dobrze - jest bardzo lekka.

Jeśli jesteś zainteresowany pisz na priva.

 

http://astro-forum.org/Forum/Mala-wyprzedaz-t25904.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.