Skocz do zawartości

Kupię lornetkę 20x80


baseon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym kupić lornetkę 20x80.Najchętniej Orion Giantview lub też Celestron Skymaster. Oczywiście inną lornetkę, ale dobrej jakości też kupię.

 

Jakby ktoś chciał sprzedać Fujinona 16X70 za około 1000 zł to również byłbym chętny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym kupić lornetkę 20x80.Najchętniej Orion Giantview lub też Celestron Skymaster. Oczywiście inną lornetkę, ale dobrej jakości też kupię.

 

Jakby ktoś chciał sprzedać Fujinona 16X70 za około 1000 zł to również byłbym chętny :-)

A może Bresser 20x80 ze statywem w komplecie. Lornetka jest w cenie 699zł ze statywem na stronie " Teleskopy.PL.". Pan Aleksander Kacz bardzo ją zachwala jako współwłaściciel firmy. Pozdrawiam Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Ten Bresser wydaje mi się podejrzanie tani jak na taką aperturę. Cieszy mnie, że współwłaściciel firmy ją zachwala, niemniej wolałbym żeby jej użytkownicy ją zachwalali. A niestety nawet na tym forum ta lornetka nie zbiera zbyt pochlebnych opinii. Pewnym plusem jest statyw, ale już mam żurawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.