Skocz do zawartości

teleskop dla meza na prezent..


Hobbi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Newton- teleskop zwierciedlany zaprojektowany przez Isaaca Newtona. Juz wiesz dlaczego Newton

Refraktor- teleskop soczewkowy, ktorego zasada dzialania bazuje na refrakcji swiatla(jego zalamaniu przez przechodzenie przez soczewke)- dlatego refraktor

 

Dla wlasnej ciekawosci sprawdz jak dzialaja Katadioptryki :D

 

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak!

tak ciężko sprawdzić i poszukać?

ehh. to się nazywa lenistwo :szczerbaty:

 

 

niestety kolego, wyszukiwarka na słowo "DS" odpowiada "Jedno lub wszystkie z szukanych przez ciebie słów jest krótsze niż wymagane 3 znaków lub próbujesz szukać niedozwolonych słów takich jak: 'html', 'img', etc. Wróć i zwiększ długość szukanych słów kluczowych lub wybierz inne słowo."

 

 

bynajmniej, dziękuję za odpowiedz, już mam co robić :) a celesty nie znałem, thnx za linka

Edytowane przez Lardux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety kolego, wyszukiwarka na słowo "DS" odpowiada "Jedno lub wszystkie z szukanych przez ciebie słów jest krótsze niż wymagane 3 znaków lub próbujesz szukać niedozwolonych słów takich jak: 'html', 'img', etc. Wróć i zwiększ długość szukanych słów kluczowych lub wybierz inne słowo."

 

bynajmniej, dziękuję za odpowiedz, już mam co robić :)

 

o jenyy.

forum wymaga przynajmniej trzech znaków natomiast istnieje coś takiego dobrego jak celestia: http://www.celestia.pl/ czyli obszerna baza danych dla początkujących i zaawansowanych astronomów (brak wymogu 3 znaków) ;)

a także istnieje coś takiego jak google, tam też nie wymaga się min. 3 znaków. tylko trzeba trochę cierpliwości aby znaleźć szukany temat.

 

więc wyszukiwarka odpowie na pytanie: "co to jest DS" :)

 

Pozdrawiam

mlody188

 

 

edit:

post powstał przed Twoją edycją ;) albo w czasie trwania jej ;)

celestia na prawdę pomaga :)

Edytowane przez mlody188
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jenyy.

forum wymaga przynajmniej trzech znaków natomiast istnieje coś takiego dobrego jak celestia: http://www.celestia.pl/ czyli obszerna baza danych dla początkujących i zaawansowanych astronomów (brak wymogu 3 znaków) ;)

a także istnieje coś takiego jak google, tam też nie wymaga się min. 3 znaków. tylko trzeba trochę cierpliwości aby znaleźć szukany temat.

 

więc wyszukiwarka odpowie na pytanie: "co to jest DS" :)

 

Pozdrawiam

mlody188

 

 

w edycji napisałem, nie znałem celesti, bynajmniej, nie zaśmiecajmy.. jeszcze raz thnx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.