Skocz do zawartości

Wyprzedaż okularów


Lukasz83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam do sprzedania 5 okularów firmy Celestron i soczewkę Barlowa. Wszystkie okulary pochodzą z zestawu takiego jak tu:

 

http://deltaoptical.pl/zestaw-okularow-i-f...n-125,d298.html

 

Ja kupiłem ten zestaw okazyjnie na allegro (nówka sztuka) tylko dla zestawu filtrów kolorowych i walizki :szczerbaty: Okulary nie są mi absolutnie potrzebne bo mam lepsze.

Ceny za te okulary są (moim zdaniem) bardzo niskie, ale kupiłem tanio więc tanio sprzedaję (nie chcę nic zarobić).

 

UWAGA: Nie przyjmuję rezerwacji. Czekam na słowo "KUPUJĘ". Oferty ślemy na PW. Płatność przelewem (nie wysyłam za pobraniem).

 

W każdym wypadku koszty wysyłki listem poleconym priorytetowym wynoszą 8zł (należy ją doliczyć do ceny okularu).

Jeżeli ktoś życzy sobie wysyłkę jako paczkę pocztową to wtedy koszt wyniesie 11zł.

 

A teraz okulary (wszystkie to 4 elementowe plossle jakością porównywalne do okularów z serii E-Lux) nówki sztuki tylko raz w wyciągu dla sprawdzenia :)

 

- Celestron Superior Grade Plössl - 1.25” - 4mm - AFOV 52* - 49zł - brakuje dolnej zatyczki

- Celestron Superior Grade Plössl - 1.25” - 6mm - AFOV 52* - 49zł - komplet zatyczek

- Celestron Superior Grade Plössl - 1.25” - 9mm - AFOV 52* - 49zł - komplet zatyczek

- Celestron Superior Grade Plössl - 1.25” - 15mm - AFOV 52* - 49zł - komplet zatyczek

- Celestron Superior Grade Plössl - 1.25” - 32mm - AFOV 44* - 55zł - komplet zatyczek

 

- Soczewka Barlowa 2x (1.25") Celestron.Soczewka pokryta powłokami MC - 49zł - brak zatyczek

 

post_905_1242113726.gif

 

Zdjęcia:

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

Pozdrawiam,

Łukasz

EDIT: 32mm oraz Barlow sprzedany :) niezły ekspres :) zostały 4, 6, 9, 15mm

Edytowane przez Lukasz83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.