Skocz do zawartości

[K] Kupię kontroler Autostar #497


mikken

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak w temacie.Jestem zainteresowany kupnem Autostara #497. Ten którego posiadam prawdopodobnie padł, praca z teleskopem (ETX 125AT) nie sprawia mu trudności, natomiast w żaden sposób nie chce współpracować z PC.

 

post-15838-1242935813_thumb.jpg

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak w temacie.Jestem zainteresowany kupnem Autostara #497. Ten którego posiadam prawdopodobnie padł, praca z teleskopem (ETX 125AT) nie sprawia mu trudności, natomiast w żaden sposób nie chce współpracować z PC.

Pozdrawiam

Michał

 

 

Nie posiadam pilota Meada ale wydaje się mi że najpierw sprawdziłbym kabel połączeniowy między pilotem a PC i 2 rzecz to czasem też czy port COM na komputerze nie masz zajęty przez jakieś inne urządzenie.

Miałem podobną sprawę z pilotem do S-W Synscan, pilot nie działał, sprawdziłem na 2gim laptopie wszystko było OK.

Po pogrzebaniu w Windowsie - okazało się że w starym laptopie port COM miałem zajęty przez dodatkowy port IRDA którego już kilka lat nie wykorzystywałem i to niejako przeszkadzało w komunikacji po tym porcie z pilotem.

Edytowane przez ax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.