Skocz do zawartości

przedam Teleskop Sky-Watcher (Synta)DOBSON 8" CLASSIC


chmielas

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Teleskop Sky-Watcher (Synta)DOBSON 8" CLASSIC wyciąg 2" Cryford z redukcją na 1,25"

Stan jej jest praktycznie sklepowy była używana z 5 razy Zakupiona była 16.04.2008 wiec jest jeszcze na gwaracji jaką posiadam wraz z rachunkiem.

Sprzedaje cały zestaw tak jak wsklepie plus dodaje

-barlowa 3xNZF

zdjęcia ewentualnie na maila ale co tu focić stan praktycznie sklepowy,odbiór tylko osobisty brak kartona cena 800zł

Miejscowość Chodzież na północ od Poznania jakieś 70km

Edytowane przez chmielas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem nadal zainteresowany. Ale opcja odbioru osobistego nadal nie wchodzi w grę ( przynajmniej na razie. Cały czas szukam kogoś znajomego kto by przejeżdżał w tamtych okolicach. Niestety ciągle bez skutku). Kolego Chmielas jak byś zmienił zdanie i wymyślił jak to sensownie zapakować to daj znać.

 

P.S. Czy ktoś może wie dlaczego wcześniej tzn. przed zmianą wyglądu forum nie mogłem wysyłać PW? Pokazywał się komunikat że mam zablokowanie czy jakoś tak. A teraz nie mogę znaleźć tej opcji. Co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.