Skocz do zawartości

Sprzedam Montaż paralaktyczny Celestron CG5


kurzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Sprzedam Montaż paralaktyczny Celestron CG5 +napęd w 1 osi.

Montaż używany w pełni sprawny. Kupiłem go razem z tubą. Nigdy go nie używałem.W zakupie zależało mi na optyce.

Według wcześniejszego właściciela coś jest nie tak z pilotem choć jak włączyłem go w pokoju to wszystko mi śmigało.

 

W zestawie 2 przeciwwagi 5,2kg

 

Cena 480 zł + koszt przesyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darku priva nie mogę wysłać do Ciebie bo masz za mały staż na forum. wysłałem Ci nr telefonu na maila. ok rezerwuje go do jutra aczkolwiek proszę o szybką decyzje gdyż chętni czekają

 

dla wszystkich zainteresowanych tel:600942838 od jutra południa montaż czeka na zdecydowanego odbiorce. do tego czasu jest wstępnie zarezerwowany dla darka1967.

 

 

Edycja: Teleskop zarezerwowany ( możliwe że już sprzedany ) do poniedziałku wieczorem.

Edytowane przez kurzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

darku priva nie mogę wysłać do Ciebie bo masz za mały staż na forum. wysłałem Ci nr telefonu na maila. ok rezerwuje go do jutra aczkolwiek proszę o szybką decyzje gdyż chętni czekają

 

dla wszystkich zainteresowanych tel:600942838 od jutra południa montaż czeka na zdecydowanego odbiorce. do tego czasu jest wstępnie zarezerwowany dla darka1967.

 

 

Edycja: Teleskop zarezerwowany ( możliwe że już sprzedany ) do poniedziałku wieczorem.

 

 

Sprzedany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.