Skocz do zawartości

Sprzedam Syntę 8", i inne


Mat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po odpisuję Wam na PW lub maile :)

 

Adapter Microstage 6030 sprzedany

Sprawa filtrów dogadywana jest z SławekB

 

 

Co do Synty to wysłałem tym co są zainteresowani wiadomości na PW. Ogólnie chodzi o to, że niestety właśnie odpadła możliwość wysyłki za pobraniem ;/ Zostaje wpłata na konto, a wiem że raczej do tej formy płatności nie preferuje. Nie mam wyboru, kurier przetrzymuje pieniądze nawet kilka tygodni zanim je przyśle (DHL). Niestety nie mam możliwości wysyłki innym kurierem. Za to wysyłka jest tańsza niż u innych kurierów. Teleskop pojedzie do tego który zgodzi się na wpłatę na konto :huh:. Jest możliwość sprawdzenia stanu przesyłki w obecności kuriera. Paczka także będzie miała oznaczenia typu "uwaga szkło", załatwię w miarę możliwości także nr listu przewozowego do śledzenia przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

synta, tuba 150/750, montaz SkyView Eq5+ są dostępne

 

Wszystkie te przedmioty są w stanie bardzo dobrym, prawie sklepowym z wyjątkiem tuby optycznej której stan oceniam na fabrycznie nowy :)

 

Jesteś zainteresowany? pisz śmiało na PW lub maila mat17a@o2.pl, dogadamy się

 

Zapewniam dobrą przesyłkę, w oryginalnych kartonach (!!!), wraz z kilkoma usługami kurierskimi (śledzenie przesyłki, możliwość sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera, ubezpieczenie, opcja "ostrożnie") sama przesyłka to dla każdego przedmiotu około 50 zł

 

Co do montażu, proszę Was nie mylcie go ze zwykłym EQ-5. Montaż SkyView to jednak troch wyższa klasa... dodaję do tego silniki w obu osiach i pilot, oraz za dopłatą 2 x 5kg, na wiekszy teleskop. Oczywiście sprzedaż tuby i montażu razem jest mile widziana, można wtedy liczyć na jakiś rabacik :szczerbaty:

 

Szczegółowo co do stanu mogę odpowiedzieć na maila, zresztą co tu pisać jak wszystko jest sprawne w 100%... :helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

miałem pewne problemy z pisaniem wiadomości. Juz spieszę z uzupełnieniem wątku.

 

Więć filtry oraz przystawka do cyfrówki są u nowych właścicieli. Na nabywcę czekają synta 8 dobson (stan bardzo dobry), tuba optyczna 150/750 SkyWatcher (stan sklepowy- folia na tubie), montarz skyView EQ-5+ (stan bardzo dobry) prosze o nie pisanie mi na PW bym go sprzedał za tyle ile zwykłe EQ-5 bo SkView to trochę wyższa klasa.

 

Ceny lecą w dół, jeśli nie znajda się nabywcy to wystawie towar na Allegro ;/

(zawierają przesyłkę)

 

Synta 8* + wyposażenie - 874 zł

Tuba 150/750 - 485 zł

montaż SkyView - udźwig do 12 kg, astro foto do około 8 kg, dodatkowo dodaję precyzyjne silniki w dwóch osiach (TrueTrack) ze sterowaniem, 3 przeciw wagi - 1250 zł

 

wszystkie ceny do ewentualnej lekkiej negocjacji (jakby komuś bardzo zależało)

 

Jeśli chcecie więcej zdjęć, bądź jakieś szczególne piszcie na PW lub maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

obniżka cen... zalezy mi na szybkiej sprzedazy...

 

Synta 8 - 859 zł

Tuba 150/750 - 475 zł --- mniej nie będzie, ponieważ jest to stan prawie sklepowy, nawet dobrze nie wyjęta z opakowania....

SkyView PRO (dokładam napędy w obu osiach !!!!! ) - 1199 zł

 

To są ceny zawierające wysyłkę kurierem, przy wpłacie na konto, którą preferuję

 

pozdrawiam wszystkich i zapraszam do kupna

Edytowane przez Mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie obie przeciwwagy, ile jest cena wysylky do Czech? ( miasto Jilemnice, Karkonosze )

 

Witam, serdecznie

 

niestety przesyłka kurierska poza granice Polski nie jest możliwa :mellow: Wysyłać za granicę mogą tylko firmy i są one bardzo drogie, sama cena przesyłki by przekroczyła wartość przeciwwag.

Może mógłbyś odebrać przesyłkę w jakimś polskim mieście? B)

Jakby co to pisz na PW.

Edytowane przez Mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Widzę ze za bardzo ruchu nie ma... niestety potrzebne mi są szybko pieniążki więc od razu napiszę ceny. Mam nadzieję ze kogoś zainteresują

 

Tuba optyczna 150/750 stan idealny - 469 zł + 50 zł przesyłka kurierska

 

Montaż Skyview EQ 5+ - Udźwig do 12 kg, udźwig do astro foto 7 kg, napędy w obu osiach (link) wraz z pilotem (stan bardzo dobry), oczywiście pręt i przeciwwaga w zestawie. Link do montarzu

Zapomniałem wcześniej dodać, że sprzedawany montaż jest wersje PRO czyli ma możliwość zamontowania dodatkowego sprzętu nawigacyjnego, którym jest GoTo czy GPS. Jak wspomniałem dodaję również dedykowane silniki w obu osiach (jeden zamontowany, drugi w pudełeczku).

Posiada precyzyjne przekładnie ślimakowe, ułożyskowane ślimaki, mikroruchy ślimakowe w obu osiach
Dlatego bardzo dobrze się prowadzi jak na montaż za 1600 zł. Posiada stalowy statyw o 1,75 calowych nogach, które zapewniają wysoka stabilność całego zestawu. Oczywiście jest możliwość ich regulacji - montaż bez lunetki biegunowej, bo nie było jej w komplecie

 

Dla kupującego tubę i montaż razem jest promocja 1385zł + 50 zł przesyłka B)

 

Jak narazie montaż zarezerwowany jest dla zwierzak_grubas,możecie pisać z chęcią zakupu, ale jeśli kolega się zdecyduje to pójdzie do niego po wcześniej ustalonej cenie.

 

Mam nadzieję ze ktoś go maksymalnie wykorzysta do swojej roli czyli do astro-foto. Ja niestety nie mogłem bo brakło funduszy na detektor.... <_<

 

Mam jescze 2 x przeciwwagi (link) po 5,5 kg - cena 45 zł za sztukę + 20 zł przesyłka (niestety cena wysyłki obu przeciwwag wynosi 43 zł bo to już przekracza 10 kg)

Edytowane przez Mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.