Skocz do zawartości

Kopułka dla ATMowców


JaLe

Rekomendowane odpowiedzi

Kopułka do wykończenia. Technologia wykonania: konstrukcja szkieletowa + okładziny (cienka płyta MDF) + włókno szklane w-rstwa podkładowa. Do zakończenia prac potrzebne nałożenie w-rstwy nawierzchniowej oraz wykonanie prowadzenia.

 

Wymiary - średnica około 240 cm, waga około 50 kg.

 

 

6c70d9ed85802656.jpg

 

Sprzedaje poniżej ceny użytych materiałów nie wspominam o robociźnie.

 

Cena 800,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Uwaga !

Jeszcze raz podszedłem do mojej kopułki i stwierdziłem, że trudno mi się z nią rozstać, by jednak nie zmieniać zdania bez uprzedzenia, daję możliwość niezdecydowanym do zastanowienie się do początku przyszłego tygodnia.

Po tym czasie wracam do pierwotnej ceny 1600,- i niech się nie sprzedaje tylko czeka na zainstalowanie u mnie nawet kilka lat. Stwierdziłem, że poszukam dla niej siedziby gdzieś po za moim miejscem zamieszkania na zasadzie automatu. W końcu komercyjne wykończone konstrukcje kosztują znacznie więcej niż te moje obecne 700,- Do mojej kopułki w obecnym stanie wystarczy dołożyć kilkaset złotych, by funkcjonowała zupełnie normalnie, więc sami rozumiecie obecna kwota to takie frajerstwo z mojej sytrony :? .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.