Skocz do zawartości

PROBLEM Z SŁUCHAWKAMI Sennheiser RS 140, PROBLEM :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, wiem że to nie miejsce na takie rzeczy, ale przynajmniej to forum żyje... ostatnio zakupiłem słuchawki Sennheiser RS 140 i mam problem, w słuchawkach kiedy je włączę słyszę TV, z bazą czy bez jest to samo, jeśli włączę jakaś muzę na kompie i je podłącze jest ok, utwór leci "choć są lekkie zakłócenia" jednak wystarczy że piosenka się skończy i odrazy słychać tv. Sam mam kablówkę czasami w słuchawkach natrafię na ten sam program. Pytanie o co tu chodzi, co powoduje zakłócenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku problemem jest sama kablówka , która sieje harmonicznymi w paśmie odbiorczym słuchawek

(chyba że słuchawki same w sobie są tak kiepskie :unsure: ). Może weź słuchawki w "teren" i sprawdź czy

odbierają dźwięki tylko w okolicy Twojego mieszkania , domu , czy osiedla. Może ktoś ma kablówką

"na lewo" bez odpowiedniego rozdzielacza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku problemem jest sama kablówka , która sieje harmonicznymi w paśmie odbiorczym słuchawek

(chyba że słuchawki same w sobie są tak kiepskie :unsure: ). Może weź słuchawki w "teren" i sprawdź czy

odbierają dźwięki tylko w okolicy Twojego mieszkania , domu , czy osiedla. Może ktoś ma kablówką

"na lewo" bez odpowiedniego rozdzielacza ?

 

to ewidentnie czyiś telewizor, w nocy się wyłącza itp. sygnał słychać w całym pionie i na zewnątrz, słuchawki są dość dobre... jak zlokalizować tego "chwasta"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kupiłeś słuchawki sprowadzone z innego kraju? Te słuchawki korzystają z transmisji analogowej, w zależności od kraju docelowego były produkowane wersje (co najmniej trzy różne) działające na różnych częstotliwościach, aby zminimalizować zakłócenia. Trudno będzie coś z tym zrobić. Moim zdaniem słuchawki bezprzewodowe to w ogóle tylko pozorna wygoda - miałem krótki epizod i wróciłem do tradycyjnych - długi kabel + ew. przedłużacz i swoboda jest prawie taka sama, do tego wyższa jakość dźwięku, mniejszy ciężar i cena. Jeśli już mają być koniecznie bezprzewodowe, to moim zdaniem warto kupować tylko modele z cyfrową transmisją (np. BT lub WiFi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.