Skocz do zawartości

EQ-5 + lunetka GP + goto/duide by L.J. Celestron SLT


coy_coyote

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z upgrade sprzętu z ciężkim sercem sprzedam mój montaż SW EQ-5 z osprzętem.

W zestawie oczywiście sam montaż, 2 przeciwwagi, dovetail, oryginalne silniki RA i DEC, kompletny system goto/guide Leszka Jędrzejewskiego z najnowszym softem 5.7 który świetnie współpracuje z GuideMasterem, lunetka biegunowa z mapką okolic GP.

System Leszka to: sterownik silnika (stepper driver), procesor goto/guide, kable do silników, kabel sterujący z Relay-Box, oraz komunikacyjny do wgrywania nowych obiektów do bazy procesora, zasilacz stabilizowany.

Stan wizualny - lekkie otarcia, uszkodzona libelka

Stan techniczny - bez zatrzeżeń, na montażu siedział Rubinar 5.6/500 więc montaż wogóle nie przeciążony.

Ślimaki i cała mechanika w świetnym stanie. Zakupiony w DO - jestem jego pierwszym właścicielem. Papiery pewnie też się znajdą.

eq1.jpgeq2.jpg

eq4.jpg

zdjęcia z tego montaż można obejrzeć na mojej stronie http://www.astrofotografia.czest.pl

Cena jaka mnie interesuje to 1600.00zł + koszt wysyłki (kurier) - sprzedaż tylko w komplecie.

 

Dodatkowo do sprzedania nowy ptaktycznie SLT-60 OTA, wyciąg 1.25 cala.

Stan idealny, w komplecie zatyczki, krótki dovetail, chyba gdzieś znajdę do niego maskę Bathinova.

slt.jpg

Cena 50zł + wysyłka

Edytowane przez coy_coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!! PROMOCJA KILKUDNIOWA!!!

Do montażu jak w poście 1 dodaję !!! GRATIS !!! teleskop Newton SW1309 w bardzo dobrym stanie (lustro 130mm ogniskowa 900mm) 2 obejmy, szukacz, dekielki, stan bardzo dobry oraz !!! GRATIS !!! dwa okulary: SOLIGOR Plossl PE 4mm, oraz SuperPlossl 10mm stan idealny, szkło i powłoki w idealnym stanie. Okulary w pudełkach posiadają komplet zatyczek.

sw1.jpgsw2.jpg

sw3.jpgsw4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celestron SLT - sprzedany

 

Pozostał zestaw który obejmuje:

- montaż SW EQ-5 (nogi stalowe, 2 przeciwwagi, dovetail) - gwarancja do 04.2010

- silniki RA i DEC - gwarancja 04.2009

- lunetka GP - gwarancja (ale nie pamiętam do kiedy muszę zerknąć )

- Goto/Guide by LJ (procesor sygnału, steeper driver, pełne okablowanie, zasilacz)

- teleskop SW1309 lustro:130mm, ogniskowa 900mm + obejmy i dekle+szukacz (wyciąg 1.25 modyfikowany pod EOSa)

- okulary Soligor PL PE4mm oraz SkyWatcher SPL10mm 52stopnie

Stan kompletu naprawdę super, montaż ma wykasowane luzy i można nim spokojnie ciągnąć klatki po 8 minut z ogniskową 500mm.

Nowa cena za całość: 1500+wysyłka do lekkiej negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Wiem, że od chwili ostatniego postu w tym trochę minęło, aczkolwiek chciałem zapytać czy ogł. dalej aktualne?

mój adres orion320@wp.pl

pozdrawiam

ogłoszenie aktualne ostateczna obniżka na całość 1300.00zł + wysyłka

Taniej nie będzie. Zostanie jako zestaw do wizuala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.