Skocz do zawartości

ETANOL


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin jak mozesz to załatw mi troche materiału .Welcze o 4 na koniec roku.

W Twoim wieku i juz o "material" ludzi rozpytujesz ? no ladnie . ciekawe jak sobie dasz rade w szkole sredniej a na studiach jak dotrwasz to juz nawet sobie nie wyobrazam . i na dodatek jeszcze tak oficjalnie przez   net .no to juz wogole. ale ta mlodziesz rozpuszczona . jak dziadowski BICZ   :)

 

pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nic nie mam o tym Etanolu wrednym pewnie bede muśiał się zdac na encyklopedie PWN .Ale tam tego za wiele nie ma .

 

Witaj

 

Oto wynik 3 minutowego szukania przy pomocy www.google.pl i modemu 14400:

( szukanie: "alkohol etylowy" +działanie )

 

http://slimak.sciaga.pl/prace/praca/11752.htm

 

Jeśli nie wiesz jak zacząć to zacznij od napisania podstawowych punktów i rozwiń je. Oto przykład:

 

1. Budowa i właściwości fizyko/chemiczne:

2. Otrzymywanie

3. Zastosowania nie spozywcze.

4. Zastosowania spożywcze ( link powyżej ).

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

 

PS. Dla mnie to temat na pograniczu chemii i socjologii  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek jest w kosmosie(Niebie) olbrzymi obłok międzygalaktyczny zawierajacy etanol w ilości i masie kilkudziesieciu kul Ziemskich toż to chyba marzenie każdego pijaka znaleźć się tam po zapiciu na smierć!!!

Dane zaczerpnięte z odczytu zacnego kosmologa i odkrywcy polskiej komety z lat 60-tych !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru pić etanolu i wszystkiego co jest z nim związane .Juz oddałem dzisiaj prace ,dorwałem jakąś stronke z ty świnistwem .Juz dzisiaj oddałem nauczycielce :) .A o tym obłokumiędzy galaktycznym  moge powiedzieć mojemu koledze napewno się ucieszy .Łukasz dzieki za link .Tylko troche za póżno to zobaczyłem :(:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.