Skocz do zawartości

[S] Okular William Optics SWAN 33mm 2"


Piotrek L.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Z powodu nieużywania części sprzętu (nagminne wykorzystywanie rzadko używanego teleskopu tylko do astrofoto), rozpocząłem wietrzenie walizki.

Okular William Optics SWAN 33mm 2", pole widzenia 72*.

Dobry do sprzętów powyżej f/8, nie zalecany do jaśniejszych, a na pewno zupełnie nie pasujący do jasnych newtonów. To jest okular kochający Maki, SCT i inne ciemniejsze sprzęty.

 

okular-01.jpg

 

okular-03.jpg

 

Okular ma lat kilka (dokładnie trzy) i nie był intensywnie użytkowany, ale na tulei wsuwanej w wyciąg widoczne są typowe ślady użytkowania. Ja używałem go TYLKO z kątówką WO, która ma clamping ringi, więc ślady użycia są minimalne.

Optyka czyszczona, w stanie bardzo dobrym, powłoki bez zarzutu, jedynie mam na brzegu jakiegoś paproszka, którego zobaczyłem dopiero na zdjęciu :D

W czasie obserwacji nie widoczny!

 

okular-02.jpg

 

Do okularu dodaje: Oryginalne zaślepki, nieoryginalne pudełko z gąbką, oryginalną sakiewkę (w stanie idealnym, ale brak na zdjęciu) oraz plastikowy nieoryginalny słoik, w którym okular mieści się wręcz idealnie!

Cena jaka mnie interesuje to 350PLN plus przesyłka, ale jestem elastyczny, więc można się targować, byle z rozsądkiem ;)

Z uwagi na to że mieszkam poza Polską informuje, że od niedzieli (22-gi listopada) do czwartku (26-ty listopada) będe w Polsce, więc wysyłka będzie natychmiastowa. Potem "przerwa" do Bożego Narodzenia ;)

W powyższym terminie możliwy odbiór osobisty na terenie Krakowa.

Załączam oczywiście zdjęcia. Zainteresowanych zapraszam na PW.

 

okular-04.jpg

 

Pozdrawiam :Beer:

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.