Skocz do zawartości

Synta 8'' SW


bucik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Mam na sprzedaż Synta 8" na Dobsonie. Sprzedaje ponieważ nie mam niestety czasu na użytkowanie, a szkoda żeby stała bezużyteczna :(. Oczywiście do w/w sprzętu dorzucam jeszcze podstawowe okulary.

 

Sprzęt można odebrać w Bytomiu bądź Bieruniu w woj. Śląskim.

 

Zdjęcia sprzętu wrzucę najpóźniej w środę 16-12-2009 ( Sprzęt znajduje się w Bieruniu, a ja w chwili obecnej jestem w Bytomiu).

 

Numer kontaktowy: kom. 609 159 641 lub email: m.kuzbinski@gmail.com

 

Cena 900 zł

 

Pozdrawiam Marcin

Edytowane przez bucik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Czy możesz napisać coś więcej o tym tele: kiedy i gdzie kupiony (może jeszcze na gwarancji), jak ogólnie oceniasz jego stan itp. Mam jeszcze jedno pytanie - czy istnieje jakaś możliwość wysłania go np. kurierem w okolice Warszawy. A może ktoś, gdzieś, jakoś będzie jechać w tym kierunku...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z tego co się rozeznałem to dhl można przesłać. A co do reszty informacji, postaram się napisać jak tylko będę w Bieruniu. Powiedzieć mogę już teraz, że sprzęt jest sprawny, bez żadnych uszkodzeń :). Zresztą jak tylko wrzucę zdjęcia to będzie widać w jakim jest stanie :).

 

Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje dodatkowe informacje tak jak obiecałem, plus zdjęcia.

 

Teleskop kupiony w Delta Optical ( 22-01-2007) dokładna nazwa: Sky-Watcher SK DOB 8" Pyrex

 

 

 

Pozdrawiam Marcin

post-11731-126098556471_thumb.jpg

post-11731-126098558763_thumb.jpg

post-11731-126098561199_thumb.jpg

Edytowane przez bucik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie okulary do tego dożucasz masz może jakieś filtry ??? (jestem spod rzeszowa)

kiedy ostatnio z niego korzystałeś i czy był kiedyś transportowny autem np. wyjazd za miasto do opserwacji aha ijeszce jedno niic nie jest zruszne i stan jest prawie jak ze sklepu ???

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.