Skocz do zawartości

Copernicus - Model Układu Słonecznego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W telewizji ostatnio reklamują magazyn Copernicus - Model Układu Słonecznego, który będzie się ukazywać co dwa tygodnie i zawierać będzie części do zbudowania własnego modelu układu słonecznego. Ponadto oczywiście w magazynie jest wiele tematycznych artykułów.

 

Z strony tego magazynu, a mianowicie www.copernicus-model.pl dowiedziałem się, że magazyn ten ukaże się w 20 numerach. Pierwszy numer będzie kosztował 9,99zl, drugi 19,99zł a trzeci i wszystkie kolejne 29,99zł. Łącznie daje to kwotę 569,80zł.

 

Ze strony można się dowiedzieć również, że przy prenumeracie są takie same ceny za magazyn, jednak jest darmowa wysyłka do domu (płatność przy odbiorze) oraz gratisowe akcesoria: segregator + zdjęcia + narzędzia.

 

Moje pytanie do Was jest następujące: co o tym sądzicie? Czy opłaca się to kupować? Czy nie wyjdzie taniej kupienie gdzieś takiego modelu?

 

Pozdrawiam,

ladovnik

Edytowane przez ladovnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co o tym sądzicie?

 

Sądzimy, że nie warto zakładać kolejnego równoległego tematu. Następnym razem upewnij się, że dyskusja na interesujący Cię temat już się nie zaczęła.

Kansas, Kansas, Kansas

 

EDIT: co mlodość, to mlodość... zostałem uprzedzony ;)

Edytowane przez panasmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.