Skocz do zawartości

Timer Remote Shutter For Canon G10 1000D 500D 450D 400D


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w odpowiednim dziale, ale chyba tu lepiej pasuje niz w dziale kupie/sprzedaje.

 

Szukajac pilota do mojego Canona znalazlem taka oto pozycje:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300387387835#shId

 

jest to conajmniej 6 razy taniej niz orginalny pilot i zaryzykowalem kupno. na angielskim forum uradzenie to zbiera dobre recenzje i tylko trzeba uzbroic sie w cierpliwosc bo przesylka moze trwaz nawet do dwoch tygodni. dam znac jak dojdzie i czy wszystko cacy dziala.

 

pozdrawiam

 

Adam

 

ps. sorki za brak polskich znakow ale ten komputer z dostepem do ebay'u nie ma polskich znakow. no i jeszcze zaznaczam, ze nie mam nic wspolnego ze sprzedawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano przyszła paczuszka z Hong Kong'u (tylko 6 dni czekania!)

1a.JPG

 

po otwarciu w opakowaniu znajdował się pilot, instrukcja (po chińsku i angielsku) i bateria:

 

1b.JPG

1c.JPG

 

pierwsze wrażenie jest takie, że pilot jest strasznie lekki ( made in China :) ), ale nie miałem oryginalnego w ręku więc nie mam porównania.

następnie zgodnie z instrukcją nastąpiło testowanie pilota i wszystko ładnie działało. ucieszyłem się ma maxa, bo do tej pory używałem zwykłego wyzwalacza i musiałem ze stoperem pilnować czasów ekspozycji (nie raz ujęcie poszło do kosza gdy przegapiłem założony czas). teraz po zaprogramowaniu sesji będę mógł się zrelaksować i pójść kawkę sobie zrobić :)

z minusów muszę wspomnieć, że urządzenie nie posiada wyłącznika. niby instrukcja mówi, że bateria wytrzyma 3 lata, ale wyciągam baterię z pilota gdy nie jest używany.

 

pzdr

adam

 

 

pozdrawiam

 

adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu!

Pilot wygląda tak, jak inne i ciekawe jest to, czy to tylko wrażenie, czy może one wszystkie wychodzą z jednej fabryki, a napis jest "malowany" indywidualnie przez sprzedawce ;)

Co do samego zakupu, to o ile wysyłka idzie do Angli, to myśle że problemów nie będzie. UK to jest bardzo duzy rynek dla H-K, zresztą to ich była kolonia, więc raczej nikt nie będzie ryzykował oszustwa.

Boje się tylko jak to będzie wyglądało, jak adres dostawy będzie w Polsce???? <_<

Pozdrawiam :Beer:

Edytowane przez Piotrek L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Boje się tylko jak to będzie wyglądało, jak adres dostawy będzie w Polsce???? <_<

Pozdrawiam :Beer:

 

sprzedajacy ma bardzo dużo pozytywnych feedbacków, więc raczej zależy im na dobrej opinii. ale nigdy nie wiadomo. kupując na ebayu zawsze bierze się jakieś ryzyko.

 

aktualnie oczekuję na Green Laser Pointer od również z Hong Kongu (ale innego sprzedawcy) i zobaczymy czy równie dobrze pójdzie.

 

pzdr

 

ada,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.