Skocz do zawartości

Synta Sky Watcher 200/1200 + dodatki


MarcinP

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedaży teleskop Synta Dob 8"(nowy około 1300-1400zł). Teleskop jest praktycznie w idealnym stanie ,jestem zmuszony do sprzedaży z racji wybudowanej niedaleko domu promenady przez co nie mam gdzie z tym wychodzić gdyż oświetlenie skutecznie utrudnia obserwacje.

Z dodatków mam okular planetarny Baader Orthro 6mm ,wręcz niezbędny do obserwacji planet.(nowy ok 325 zł)

Filtr Baader UHC-S (nowy około 200zł)

Oraz dwa okulary z zestawu podstawowego.

Dołączam także professionalny atlas nieba autorstwa Piotra Brycha.(Cenę ciężko ustalić widziałem wydanie za około 380 zł)

 

Za cały ten zestaw oczekuje ok 1600 zł.

 

mój adres mailowy: mariner1992@gmail.com

Co do odbioru to jestem z Wielkopolski ,mieskam w pod poznańskiej miejscowości Kórnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość polaris

Chłopie, jak ty się w tym Kórniku uchowałeś??? Kilka kilometrów od siebie masz kultową miejscówkę Astronocy w Jeziorach Wielkich. Zostaw sobie tę Syntę i jeździj z nami! Gdzie mieszkasz w Kórniku, że masz promenadę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz byłem w Jeziorach Wielkich u Marvaza na obserwacjach Antkiem bodajże.

Ogólnie to nie mam żadnego transportu i jestem skazany na moją miejscówkę na Prowencie (za zamkiem koło barów)w stronę Bnina.

Z drugiej strony liczę na kasę na zakup płyt ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość polaris

Antkiem? To chyba ze 6 lat już minęło. Wiem, gdzie jest Prowent - nie kręcą się tam jakieś dziwne typki? Jakbyś jednak zostawił sobie Syntę to zawsze znajdzie się miejsce w samochodzie żeby Cię zgarnąć do Jezior. No a jak nie to życzę szybkiej sprzedaży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Trybus

Filtr UHC-S sprzedany ,teleskop z kompletem okularów + okular Baader Orthro 6mm za 1100 zł.

Koniecznie odbiór osobisty.

 

A ile za sam teleskop, bez okularów? Odebrałbym osobiście...

 

Pozdrówka,

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Trybus

To jak Panie Pawle jest Pan nadal zainteresowany teleskopem?

Możliwa negocjacja ceny ;-)

Pozdrawiam.

 

Proszę jeszcze o kilka dni cierpliwości. Mam kilka ofert sprzedaży i wszystkie rozważam.

Odezwę się niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.