Skocz do zawartości

Okukar Vixen LV 4 mm


Krzyś Bombel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania prawie nie używany !!!

 

Okular Vixen LV który wyróżnia się perfekcja wykonania i wykorzystanie specjalnego szkła lantanowego, umożliwiającego dramatyczne ogranicznenie aberracji. Okular ten charakteryzuje się duża odległośią dobrego widzenia wynosząca 20mm.Ma wykończony gumowy korpus i wygodną muszle oczną. Soczewki są w pełni powleczone powłokami redukujacymi odblaski i podwyższającymi transmisję światła.Bardzo dobry do obserwacji planet.

 

Dane techniczne:

 

typ Lantan ogniskowa [mm] 4 mm

 

pole widzenia [°] 45

 

odległość dobrego widzenia [mm] 20 mm

 

mocowanie 1,25"

 

waga 153 g

 

 

 

Cena jaka by mnie interesowała to 300 zł

post-13372-021976700 1286903369_thumb.jpeg

post-13372-092245900 1286903424_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam. Jeżeli to ten LV 4mm wystawiony na forum " ASTROMANIAK " o którym sprzedający pisze iż był rozbierany , to pozamiatane gdyż te okulary składa się w komorach bez żadnych zanieczyszczeń. :g:

Jeżeli to inny egzemplarz bez ingerencji to również jestem zainteresowany.

 

Pozdrawiam Krzysztof. :Salut:

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic nie bylo z nim kombinowane na forum "ASTROMANIAK" nie był nigdy wystawiany.

Jestem jego pierwszym właścicielem :D uzyty został moze ze cztery razy prze ze mnie

 

Czy można prosić o jakiś mail - byłbym zainteresowany. Kiedy był kupiony i gdzie?

 

pozdrawiam

Krzysiek

Edytowane przez krzysiek29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.