Skocz do zawartości

[S] Montaż NEXSTAR z modelu 5/8


KrzysztofZ

Rekomendowane odpowiedzi

W związku ze zmianą koncepcji sprzedam niedawno zakupiony montaż Nexstar z modelu 6/8. Montaż działa bez zarzutu, testowo powiesiłem na nim mojego Maka 150 i wszystko gra. Montaż jest używany (poprzednim właścicielem był nasz kolega Pablito).

 

Czyli co w zestawie:

- montaż Nexstar

- pilot

- dorzucam manual w PDF po polsku

- statyw z klinem paralaktycznym (mała uwaga - w statywie brakuje stopki gumowej od jednej nóżki, ale myślę, że to nie jest problem)

- dorobione mocowanie dovetaila na 2 śruby

 

Cena wynosi tyle ile za niego dałem 800 PLN (bez możliwości negocjacji) + przesyłka ubezpieczona pewnie ze 20-30 PLN

Pewnie kilka osób widziało ten montaż live (był na zlocie w Roztokach - wisiał na nim LUNT).

 

Zdjęcia wrzucę dopiero wieczorem jak będę miał chwilkę czasu.

 

Nie rezerwuję montażu.

 

 

gg 1859202, priv, k_zb@go2.pl

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- statyw z klinem paralaktycznym (mała uwaga - w statywie brakuje stopki gumowej od jednej nóżki, ale myślę, że to nie jest problem)

 

 

Stopkę do takiego samego statywu ostatnio dorabiałem sobie za pomocą plastikowej zaślepki do rury, gumowego odbojnika do drzwi oraz śruby z nakrętką - całkowity koszt w Castoramie to jakieś 8 zł, a trzyma się lepiej niż ta oryginalna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zdecydowałem się wycofać ofertę sprzedaży (zwierzak_grubas dostał wiadomość na priv).

 

- po 1 nie dam rady teraz przetestować Goto

- po 2 będę miał kasę na HEQ5 (nie muszę na siłę opychać Nexstara)

- po 3 montaż zostawiam sobie na wypady.

 

Admina proszę o zamknięcie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.