Skocz do zawartości

[S] OTA Meade 254/1016 SN F4.


Edgens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie , Stan Bardzo Dobry , Optyka Ideał , Ponadto wymieniony wyciąg na 2" z 1,25" , clamping ringi i microfocuser 1:10. Szukacz SW 6X30 Czarny , obejmy , dovetail , dekiel , oryginalne pudło ze styropianami , zaślepki. Teleskop daje wspaniałe obrazy planet jak i DS. Kontakt najlepiej PW lub tel. 604054008. Ponadto wyciąg posiada dwojakie zastosowanie gdyż tuleja 2" wyciągu może być zablokowana i wsunięta wtedy mamy dostęp do ogniska i foto lub wysunięta zablokowana do wizuala , bardzo dobre rozwiązanie. Ponadto do wizuala należy stosować Vizual Back 2" który dokładam , posiada on również gwint filtrowy 2" i Clamping Ring. Ota posiada dodatkowy uchwyt do manewrowania zamontowany na zewnątrz celi LG widoczny na zdjęciach.

Cena za całość z Vizual Backiem i Szukaczem 2500zł.

Cena bez szukacza 2450zł i bez Vizual Backa 2400zł.

Do szukacza posiadam dodatkową szynę do montażu na OTA i mogę go sprzedać po sprzedaży tuby za 50zł cały komplet gotowy do zamontowania.

Vizual Back 2" z Clamping ringiem i gwintem filtrowym 2" , również mogę odstąpić po sprzedaży OTA za 50zł.

Ceny nie zawierają kosztów przesyłki , proponuję odbiór Osobisty lub wysyłkę kurierską po wcześniejszej wpłacie na konto.

Polecam , Koszt OTA u dystrybutorów z badziewnym oryginalnym wyciągiem to około 4500zł.

Do zestawu dodaję odrośnik i grzałkę widoczne na zdjęciach.

Resztę informacji o OTA dla Zainteresowanych mogę udzielić na PW lub telefonicznie: 604054008.

 

Fotki :

 

Foto1

 

Foto2

 

Foto3

 

Foto4

 

Foto5

 

Foto6

 

Pozdrawiam Krzysztof. :Salut:

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiejsze fotki grzecznościowo wrzucił mój kolega , raczej będzie problem z dodatkowymi Fotkami.

Natomiast Zapewniam iż Stan optyki Jest Bardzo Dobry.

Zajmuję się trochę Optyką Prywatnie i Ręczę za Jej Jakość.

 

Pozdrawiam Krzysztof. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.