Skocz do zawartości

(S) REFRAKTOR WO ZenithStar 80 II (APO F/6,8)


Robert Bodzoń

Rekomendowane odpowiedzi

(S) REFRAKTOR WO ZenithStar 80 II (APO F/6,8) - PROMOCJA

 

Sprzedam doskonały refraktor astronomiczny William Optics ZenithStar 80 II (FPL-51 ED Doublet) APO F/6,8 + kątówkę 1,25".

 

Stan bardzo dobry, praktycznie sklepowy. Instrument zakupiony został ok. 1,5 roku temu, ale był w użyciu tylko jeden raz i to do obserwacji dziennych. Ponieważ tymczasowo zaprzestałem prowadzenia obserwacji, a potrzebne mi są pieniądze na zakup dobrego aparatu fotograficznego, więc sprzedaję refraktor.

 

http://www.williamoptics.com/telescopes/zenithstar80ed_features.php#

 

Cena sklepowa to około 2700 zł (z kątówką WO), 2450 zł (bez kątówki).

 

Ja sprzedaję:

 

refraktor OTA (sama tuba) - 1900 zł

lub

refraktor z kątówką WO 1,25" (też doskonałej jakości) - 2100 zł (oszczędzasz 600 zł!)

lub

refraktor z kątówką z refraktora Synta - 1950 zł

 

Wszystko w bardzo eleganckiej walizce, w której jest miejsce na dodatkowe akcesoria.

 

Koszt przesyłki - 60 zł. Paczka musi być solidnie zabezpieczona.

 

Odbiór osobisty - rabat 60 zł (ponieważ nie lubię robić paczek i wolę odbiór osobisty :))

 

Osoby, które uczestniczyły w konkursie "Per aspera ad astra" i zajęły pozycje 1-10 odpowiednio 100, 90 itd. zł zniżki

Osoby, które uczestniczyły w innych moich konkursach i zajęły miejsca 1-5 odpowiednio 50, 40 itd. zł zniżki

 

Zachęcam do zakupu. Dwa tygodnie temu sprzedawałem Columbusa i oferty miałem już w pierwszy wieczór po publikacji ogłoszenia.

 

Oferty proszę kierować na moją skrzynkę PW.

 

ZDJĘCIA:

 

post-2346-0-58480000-1295712150_thumb.jpg post-2346-0-56582100-1295712173_thumb.jpg

 

post-2346-0-12192100-1295712201_thumb.jpg post-2346-0-73066100-1295712236_thumb.jpg

 

post-2346-0-75696600-1295712268_thumb.jpg post-2346-0-19936900-1295712309_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zależy mi na szybkiej sprzedaży już teraz proponuję znaczną obniżkę ceny :)

 

refraktor OTA (sama tuba) - 1750 zł

lub

refraktor z kątówką WO 1,25" (też doskonałej jakości) - 1950 zł (oszczędzasz 750 zł!)

lub

refraktor z kątówką z refraktora Synta - 1800 zł

 

Przedstawione wcześniej rabaty pozostają bez zmian :) Tak więc przy odbiorze osobistym można zakupić refraktor (OTA) w cenie poniżej 1690 zł (!)

 

Zainteresowanych proszę o bieżące monitorowanie ogłoszenia. Oferty proszę kierować na moją skrzynkę PW.

 

 

Jednocześnie deklaruję, że 200 zł ze sprzedaży refraktora przeznaczam na konkurs "Selenographia 2011" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla zainteresowanych. Kolejna obniżka ceny :)

 

refraktor OTA (sama tuba) - 1650 zł

lub

refraktor z kątówką WO 1,25" (też doskonałej jakości) - 1850 zł (oszczędzasz 850 zł!)

lub

refraktor z kątówką z refraktora Synta - 1700 zł

 

Przedstawione wcześniej rabaty pozostają bez zmian :) Tak więc przy odbiorze osobistym można zakupić refraktor (OTA) w cenie poniżej 1590 zł (!)

 

Zainteresowanych proszę o bieżące monitorowanie ogłoszenia. Oferty proszę kierować na moją skrzynkę PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowy sezon obniżek zbliża się ku końcowi :)

 

refraktor OTA (sama tuba) - 1550 zł

lub

refraktor z kątówką WO 1,25" (też doskonałej jakości) - 1750 zł (oszczędzasz 950 zł!)

lub

refraktor z kątówką z refraktora Synta - 1600 zł

 

Przedstawione wcześniej rabaty pozostają bez zmian :) Tak więc przy odbiorze osobistym można zakupić refraktor (OTA) w cenie poniżej 1490 zł (!)

 

Zainteresowanych proszę o bieżące monitorowanie ogłoszenia. Oferty proszę kierować na moją skrzynkę PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie znajdzie się nabywca instrument pozostanie u mnie. Tym bardziej, że na pewno warty jest obecnej ceny :)

 

refraktor OTA (sama tuba) - 1500 zł

lub

refraktor z kątówką WO 1,25" (też doskonałej jakości) - 1700 zł (oszczędzasz 1000 zł!!!)

lub

refraktor z kątówką z refraktora Synta - 1550 zł

 

Przedstawione wcześniej rabaty pozostają bez zmian :) Tak więc przy odbiorze osobistym można zakupić refraktor (OTA) w cenie poniżej 1440 zł (!)

 

Zainteresowanych proszę o bieżące monitorowanie ogłoszenia. Oferty proszę kierować na moją skrzynkę PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTATECZNA OFERTA. OSTATNIA OBNIŻKA CENY.

 

refraktor OTA (sama tuba) - 1390 zł

lub

refraktor z kątówką WO 1,25" (też doskonałej jakości) - 1590 zł (oszczędzasz 1110 zł!!!)

lub

refraktor z kątówką z refraktora Synta - 1440 zł

 

Odbiór osobisty (preferowany) - rabat 90 zł (!)

Wysyłka (Poczta Polska - paczka wartościowa na warunkach szczególnych) - 60 zł.

 

Przy odbiorze osobistym możesz mieć super refraktor (OTA) za 1300 zł (!!!).

 

Mam już jedną konkretną propozycję zakupu, ale chętny przebywa za granicą i ewentualna finalizacja sprawy musi trochę zaczekać. Ale to "trochę" może trwać bardzo krótko, ponieważ albo sfinalizuję sprzedaż na dniach, albo zrezygnuję ze sprzedaży.

 

Oferty proszę kierować na moją skrzynkę PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W tej chwili mam już cztery wstępne propozycje. W kolejności zgłoszeń:

 

1) od użytkownika przebywającego za granicą - zainteresowany zakupek refraktora z kątówką WO, ale musi ustalić, czy będzie miał możliwość przesłania pieniędzy z miejsca obecnego pobytu; czekam na informację.

2) od użytkownika, który miał zamiar kupić większego Maka, ale zastanawia się nad w/w zestawem;

3) od użytkownika, który zdecydowany jest na zakup samego refraktora (OTA)

4) od użytkownika, który zdecydowany jest zakupić refraktor, ale musi wcześniej sprzedać dotychczasowy instrument

 

Przedstawiam sytuację, aby było wiadomo dlaczego jeszcze wstrzymuję się z odpowiedziami. Nie ujawniam nicków, bo któraś z osób może sobie nie życzyć.

 

Przede wszystkim czekam na ofertę z odbiorem osobistym. Jezeli nie pojawi się do końca weekendu będę wymieniał informacje z kolejnymi osobami, które wyraziły zainteresowanie instrumentem. Przede wszystkim czekam na info od pierwszej osoby, czy w dalszym ciągu jest zainteresowana.

 

Przy okazji dodam, niejako w odpowiedzi na pojawiajace się pytania, że wg mnie jest to instrument, który można wykorzystać na dwa sposoby:

 

- w astrofotografii

- jako instrument obserwacyjny wypełniający lukę pomiędzy typowymi lornetkami (50-70 mm), a większymi teleskopami (150-200 mm). Doskonały do obserwacji Księżyca, Słońca (oczywiście z filtrem), jaśniejszych i większych powierzchniowo obiektów DS, obserwacji zakryć gwiazd przez Księżyc, obserwacji gwiazd zmiennych.

 

Najlepiej, gdyby osoba, która chce zakupić ten refraktor orientowała się w tym jakie są jego możliwości.

 

Na koniec dodam, że refraktor ma "stopkę" do mocowania do statywu fotograficznego. Ja tę stopkę mocowałem z powodzeniem w uchwycie statywu VixenPorta (podobnie jak na dołączonym zdjęciu).

 

Przy odbiorze osobistym mogę tanio odstąpić ten statyw.

 

post-2346-0-46239600-1296240349_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.