Skocz do zawartości

Timelaps


JaLe

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem (z pełnym sukcesem) konstrukcję urządzenia do wykonywania timelapsów podczas ruchu :)

Wykonałem też swój pierwszy filmik dlatego proszę o wyrozumiałość. Postaram się , by następne były tylko lepsze :D

Większośc filmu jest statyczna, bo urządzenie uruchomiłem dopiero ostatnio ;)

Ponieważ oryginalny produkt ważył ponad 13 giga poddałem do kompresji, niestety Anyconwerter za bardzo przejął się rola i zrobił z niego 47 mega ;) dzięki czemu filmik stał się bardziej ciemny i niestety stracił na jakości.

 

Tak czy inaczej zapraszam do oglądnięcia - koniecznie z głośnikami :D

 

Edytowane przez JaLe
  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem (z pełnym sukcesem) konstrukcję urządzenia do wykonywania timelapsów podczas ruchu :)

Wykonałem też swój pierwszy filmik dlatego proszę o wyrozumiałość. Postaram się , by następne były tylko lepsze :D

Większośc filmu jest statyczna, bo urządzenie uruchomiłem dopiero ostatnio ;)

Ponieważ oryginalny produkt ważył ponad 1.3 giga poddałem do kompresji, niestety Anyconwerter za bardzo przejął się rola i zrobił z niego 47 mega ;) dzięki czemu filmik stał się bardziej ciemny i niestety stracił na jakości.

 

Tak czy inaczej zapraszam do oglądnięcia - koniecznie z głośnikami :D

 

http://vimeo.com/36332171

 

 

Czym robione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canon 350 D + statyw Manfrotto/ Timelapser

 

Ciekawi mnie ten sport ale za duża ilość wyzwoleń migawki mechanicznej.. Przydał by się jakiś interwałometr softowy dla webcamer jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ten sport ale za duża ilość wyzwoleń migawki mechanicznej.. Przydał by się jakiś interwałometr softowy dla webcamer jak dla mnie...

 

A czy przypadkiem z GuideMastera nie da się zrobić takiego interwałometru. Trzeba by tylko pozamieniać piny sterujące kamerą na te sterujące EOSem. Oczywiście mam na myśli te przerobione webcamy, które da się sterować z coma czy lpt. Pewnie jest to do zrobienia też innymi programami np Delphinusem, kwestia podpięcia sterowania długimi czasami kamery do lpt lub com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jale - możesz chociaż fotkę pokazać tego napędu?

 

Pokaże, jak tylko zrobię fotkę :)

 

Prawdopodobnie będzie jeden do sprzedania, gdyż wykonywałem w dwóch sztukach (cena będzie bardzo atrakcyjna - bo 1/4 tych dostępnych w sprzedaży - ale niestety to i tak spory koszt :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.