Skocz do zawartości

Propozycja dla wydawnictwa


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni temu dostałem zlecenie na projekt okładki

Ocencie.

Dziękuje i Pozdrawiam

 

Pierwsza okładka podoba mi się najbardziej, Trzecia mi się nie podoba, wszystko ginie w mroku. A druga też jest dobra tylko mam przeczucie że czegoś jej brakuje, może gdyby odwrócić postać i dodać twarz?

Świetny projekt.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast podoba się tylko ta z prawej strony, bez samochodu. Ma klimat i nic bym w niej nie zmienił :).

 

Owszem klimat ma, jednak intryguje mnie to światło w 3 teoretycznie powinno padać od tyłu - cień a mimo wszystko oświetlenie jest jakby od latarni. Może gdyby ustawić Księżyc w pełni przebijający się przez ciemny las w tle wtedy cień by się zgadzał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od autorki dostałem informacje o takiej terści

 

"Jeśli chodzi o okładkę to chciałabym tylko, aby była w ciemnych kolorach. Myślałam o jakiś śladach opon lub cieniu kobiety."

 

2 Pierwsze są to moje sugestie natomiast ostatnia jest wg jej pomysłu...przynajmniej tak myślę ;P

 

Dziękuje wam za uwagi i proszę jeszcze o sugestie w sprawie typografii i czcionki czy pasuje dla oka

Dzięki raz jeszcze.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu dostałem zlecenie na projekt okładki

Oceńcie.

Dziękuje i Pozdrawiam

 

Moim zdaniem czcionka to najmniejszy problem w tym przypadku.Nie wiem o czym dokładnie ma być ta książka ale z tych kilku haseł na okładce to wnioskuje że to jakaś powieść drogi z wątkami autobiografii... a jak spojrzałem na te projekty to moje pierwsze skojarzenie to był film Zombieland :szczerbaty:

no bo niby widać że to kobieta i rozumiem że jej kibić tak prowokująco wygięta ;] ale mimo wszystko jakaś taka sztywna ta istota. Poza tym patrząc na środkową okładkę odnosze wrażenie że ten samochód przed nią ucieka bo ślady opon są z przodu a samochód z tyłu(więc się cofał) i to wygląda jakby ona go goniła ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czcionka to najmniejszy problem w tym przypadku.Nie wiem o czym dokładnie ma być ta książka ale z tych kilku haseł na okładce to wnioskuje że to jakaś powieść drogi z wątkami autobiografii... a jak spojrzałem na te projekty to moje pierwsze skojarzenie to był film Zombieland :szczerbaty:

no bo niby widać że to kobieta i rozumiem że jej kibić tak prowokująco wygięta ;] ale mimo wszystko jakaś taka sztywna ta istota. Poza tym patrząc na środkową okładkę odnosze wrażenie że ten samochód przed nią ucieka bo ślady opon są z przodu a samochód z tyłu(więc się cofał) i to wygląda jakby ona go goniła ;p

 

 

Dostałem streszczenie książki i jedyne co mogę powiedzieć to, że jest to opowieść...coś ala s-f, czary mary, super bohaterowie itp.

Więc chciałem zrobić jakiś tajemniczy klimat.

Dzięki za uwagi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem streszczenie książki i jedyne co mogę powiedzieć to, że jest to opowieść...coś ala s-f, czary mary, super bohaterowie itp.

Więc chciałem zrobić jakiś tajemniczy klimat.

Dzięki za uwagi.

Pozdrawiam

 

Skoro sci-fi itp to ok, okładka wpisuje się w klimat :Salut:

czekamy na linka do mpiku ;]

Edytowane przez BlacKnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.