Skocz do zawartości

Dodawanie zdjęć


xinins

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli źle byłem rozumiany to wyłącznie przez własną nieudolność za co z góry przepraszam .

Nie wiem co sobie ubzdurałem , że w jednym małym obrazku znajduje się kilka .

Po prostu klikając na mały obrazek wychodzi powiększenie .

Jeśli niczego nie pochrzaniłem to coś takiego (przy okazji trochę wspomnień).

Grupa Śnieżnika z Trójmorskiego25-widok.JPGMorawy o poranku26-widok.JPGKotlina Kłodzka... Wróćcie na chwilę do poprzedniego zdjęcia i zwróćcie uwagę, że trawa jest zieleńsza po czeskiej stronie Sudetów ;)27-widok.JPGI na koniec - Jodłów z Trójmorskiego Wierchu.28-jodlow.JPG

 

 

A jednak pochrzaniłem . Myślałem że jak wstawię tego posta to będzie dokładnie tak wyglądał jak pierwowzór jednak znowu się pomyliłem .

Mam nadzieję że Panasmaras nie będzie miał mi za złe , że wykorzystałem jego posta . Po prostu chciałbym zrobić coś podobnego , ale . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli źle byłem rozumiany to wyłącznie przez własną nieudolność za co z góry przepraszam .

Nie wiem co sobie ubzdurałem , że w jednym małym obrazku znajduje się kilka .

Po prostu klikając na mały obrazek wychodzi powiększenie .

Jeśli niczego nie pochrzaniłem to coś takiego (przy okazji trochę wspomnień).

 

 

 

A jednak pochrzaniłem . Myślałem że jak wstawię tego posta to będzie dokładnie tak wyglądał jak pierwowzór jednak znowu się pomyliłem .

Mam nadzieję że Panasmaras nie będzie miał mi za złe , że wykorzystałem jego posta . Po prostu chciałbym zrobić coś podobnego , ale . . .

 

1) uploadujesz zdjęcie jako załącznik do posta (pod edytorem, przycisk "Kliknij aby dodać pliki"),

2) jak już załącznik wyląduje na serwerze, to po prawej stronie pojawi się "Dodaj do wpisu",

3) po wybraniu tego, w miejsce w którym aktualnie jest kursor pojawi się coś takiego (silnik forum wstawi tutaj zdjęcie, które będzie już domyślnie otwierane przez lightboxa)

 

Pozdrawiam

 

lech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak pochrzaniłem . Myślałem że jak wstawię tego posta to będzie dokładnie tak wyglądał jak pierwowzór jednak znowu się pomyliłem .

to nie problem bo w cytowanym poście przed nickiem Marasa jest strzałka, która prowadzi bezpośrednio do oryginalnego posta

 

na pytanie o wstawianie zdjęć już odpowiedział Lech ale warto dodać, że tej możliwości nie ma w "szybkiej odpowiedzi" pod ostatnim postem. Żeby skorzystać z przycisku "Kliknij aby dodać zdjęcie" trzeba wcześniej otworzyć okno odpowiedzi z pełnym edytorem klikając przycisk "Dodaj odpowiedź" lub "Odpowiedz" na dole strony lub pod postem (wtedy odpowiadamy z cytatem)

 

pozdrawiam

Edytowane przez ZbyT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Nie będę dłużej ciągnął tego tematu (i tak nadużyłem zasady SZYBKIEJ POMOCY)

Dziękuję wszystkim za pomoc , wyrozumiałość a przede wszystkim cierpliwość . Dzięki Waszym wskazówką nauczyłem się w kilka godzin tego , czego nie nauczyłbym się w kilka miesięcy :szczerbaty:

Jeżeli mam jakieś braki w tym temacie (jeżeli :rofl:) to z czasem (mam nadzieję) dojdę do wprawy , a póki co temat uważam za zakończony .

Jeszcze raz dzięki wszystkim

Pozdrawiam.

Edytowane przez xinins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym co spłodziłem .

dodałeś linki do zdjęć z zewnętrznego serwera, które zostały otwarte jako obrazki. Gdy zewnętrzny serwer je usunie pozostanie link donikąd

nie prościej i lepiej to zrobić tak jak opisał Lech?

wgrywasz bezpośrednio z dysku w swoim komputerze do posta i z głowy. Bez żadnych pośredników :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałeś linki do zdjęć z zewnętrznego serwera, które zostały otwarte jako obrazki. Gdy zewnętrzny serwer je usunie pozostanie link donikąd

nie prościej i lepiej to zrobić tak jak opisał Lech?

wgrywasz bezpośrednio z dysku w swoim komputerze do posta i z głowy. Bez żadnych pośredników :D

 

pozdrawiam

Człowiek się całe życie uczy , a i tak głupi umiera . W moim przypadku to powiedzenie sprawdzi się w 100% . Nie w 100000% :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.