Skocz do zawartości

Astronomia Amatorska - takiej oferty jeszcze nie było!


Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się nowy rok to i promocja powinna być jakaś szczególna. I jest! Oto ona:

 

Do końca stycznia 2014 roku można zakupić prenumeratę Astronomii Amatorskiej w cenie zaledwie 10 zł za egzemplarz i to bez względu na jej długość (od 3 do 24 miesięcy) i bez żadnych dodatkowych warunków. Kto ma już wykupioną prenumeratę może ją do końca stycznia 2014 r. przedłużyć w ww. cenie na dowolny okres - maksymalnie 24 miesiące.

 

Z promocji tej warto skorzystać choćby ze względu na fakt, że mocno zostanie ograniczona liczba punktów w których dostępna będzie gazeta. Rezygnuję bowiem (od stycznia) ze sprzedaży jej za pośrednictwem firmy Kolporter. Tym samym gazeta zniknie z części kiosków i sklepów.

  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mail na redakcja@astronomia-amatorska.pl z podaniem nazwiska i adresu a odpowiem do kiedy masz prenumeratę. Na pewno nie prześpisz ostatniego numeru bo wraz z ostatnim z wykupionych numerów wysyłana jest informacja o tym fakcie (czerwona naklejka na kopercie z tą informacją).

 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest "poziom" artykułów w "Astronomii Amatorskiej"? Co prawda, nazwa jest dość zachęcająca dla nowicjusza ( jakim jestem ;)), ale przed prenumeratą chciałbym się upewnić, czy treść artykułów jest przystępna także dla osób zaczynających przygodę z astronomią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA!!! Może z tej okazji konto założę? Żeby przelew zrobić... :rofl:

 

Nie rób tego! Jeszcze będę miał na sumieniu, że Cię wpędziłem w łapska bankierów.

A tak na poważnie to wpłaty mogą być dokonywane:

- przelewem

- gotówką

- za pobraniem pocztowym

- wpłatą gotówkową na poczcie czy w innym punkcie

- poprzez PayPal

- w każdy inny uzgodniony ze mną sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest "poziom" artykułów w "Astronomii Amatorskiej"? Co prawda, nazwa jest dość zachęcająca dla nowicjusza ( jakim jestem ;)), ale przed prenumeratą chciałbym się upewnić, czy treść artykułów jest przystępna także dla osób zaczynających przygodę z astronomią?

 

Treść jest przystępna i napisana w sposób zrozumiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od kilku miechów przymierzałem się do prenumeraty, ale zawsze jakoś mi się to odkładało na później (i tak za każdym razem). Ale teraz już nie mam żadnej wymówki, także przelew ode mnie wreszcie poszedł :)

 

Jaki jest "poziom" artykułów w "Astronomii Amatorskiej"? Co prawda, nazwa jest dość zachęcająca dla nowicjusza ( jakim jestem ;)), ale przed prenumeratą chciałbym się upewnić, czy treść artykułów jest przystępna także dla osób zaczynających przygodę z astronomią?

Jako kompletny amator mogę spokojnie polecić to pismo. W każdym numerze znajduję coś dla siebie. Szczególnie polecam cykliczne artykuły Jana Desselbergera o aktorach na scenie naszego Układu Słonecznego i comiesięczne nowinki ze świata komet Piotra Guzika. Przeważająca większość artykułów napisana jest w sposób przystępny dla początkującego adepta astronomii i nie zakłada jakiejś głębokiej wiedzy z jego strony. Od czasu do czasu pojawiają się też artykuły bardziej techniczne poruszające jakiś wąski temat (np. artykuł o matrycach CCD z październikowego numeru), ale nawet one są przystępne i jeżeli temat Cię zainteresuje, to na pewno z takiego artykułu wyciągniesz coś dla siebie. Ogólnie odkąd zacząłem czytać Astronomię Amatorską, to mój stan wiedzy w tej dziedzinie zdecydowanie się poprawił :) Do pełni szczęścia brakuje mi tylko częstszych recenzji sprzętu (a najlepiej mega rezenzji porównawczych :)), ale to pewnie dlatego, że ja taki trochę gadżeciarz jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mega recenzjami jest tak, że po pierwsze mało jest osób które mają na tyle dużo czasu i doświadczenia, by się tego podjąć, a po drugie opracowanie ich trwa długo i wymaga pogody obserwacyjnej, której w PL jest deficyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr Brych

 

Dziękuję, ja już otrzymałem swój numer. W sprawie przedłużenia prenumeraty posłałem majla.

 

Pytanko się takie pojawiło - w poprzednim numerze był bardzo ciekawy artykuł o niebie południowym, cz. 1. Będzie cz. 2?

 

Pozdr.

Emu

Edytowane przez Emu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.