Skocz do zawartości

Obserwacja


Kimo

Rekomendowane odpowiedzi

I po pierwszych obsewacjach :) Dzisiaj w Poznaniu pogoda nareszcie dopisała i można było przetestować nowy nabytek. Skupiłem sie przede wszystkim na Jowiszu ale niestety kiepski seeing pozwalał na pow. max ok. 100x. Ale i to wystarczyło by stwierdzić że synta daje naprawdę dobre obrazy. Ale najwięcej frajdy sprawił mi szukacz :) tak! Po tym z mojego Optisana ten jest rewelacja duże pole widzenia, bardzo przyjemnie wyszukuje się nim obiekty, poprostu super! Zaliczyłem również parę DS. Napęd sprawuje sie również bardzo dobrze. Jedny słowem zakup jak najbardziej trafny :Cheers::Cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.