Skocz do zawartości

Sky-Watcher 200/1000 na montażu EQ-5


RGr

Rekomendowane odpowiedzi

Cały zestaw kupiony trzy lata temu, od tego czasu głównie stał na strychu. Czyli stan prawie jak nówka.

 

Nówka kosztuje 2400, ja za cały zestaw proponuję okrągłe 1650 zł.

 

Zestaw znajduje się pod Kętrzynem (na północy warmińsko-mazurskiego) i najlepszy byłby obiór osobisty. Jeśli nie ma możliwości to mogę dowieźć w promieniu 300 km lub wysłać kurierem.

 

Tutaj dokładniejsze dane zestawu, to dokładnie ten i kupiony dokładnie z tego sklepu: http://www.teleskopy.pl/product_info.php?products_id=1391

 

Uwaga, zestaw BEZ większości okularów. Dołączam tylko dwa kitowe - "super 10mm" i "barlow lens x2". Za to zostaje oczywiście wszystko co było w montażu (obciążenia, zaślepki itp.) oraz przy tubie (szukacz, takie "obejmy" itp.)

 

33nxab6.jpg

 

1pszt0.jpg

 

r1c1kz.jpg

 

Jak potrzeba zdjęć innych miejsc to śmiało piszcie, nie wiem co jest ważne dla kupującego teleskop. Oferty na PW. Jak będzie potrzeba - mogę wystawić na Allegro. Mogę też rozdzielić na tubę (500) / montaż (1100).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.