Skocz do zawartości

[S] Wózek do transportu montażu z teleskopem


Killerus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do sprzedania świetną rzecz, jaką jest wózek do transportu montażu.

Wózek jest marki JMI, ma regulowaną szerokość w zależności jak szeroki mamy trójnóg.

Na zdjęciu widać włożony trójnóg z montażu CGE Celestrona (nie do sprzedaży icon_razz.gif)

Taki wózek transportowy to świetna sprawa dla kogoś, kto ma np. garaż i przed nim równą drogę/podjazd.

Ja niestety takiego idealnego podwórka nie mam, więc wózek u mnie nie spełnia swojego zadania, dlatego go sprzedaję.

Na wózku można śmiało transportować montaż wraz z całym wyposażeniem, czyli teleskopem, przeciwwagami, itd.

Każde koło posiada hamulec i każde ramie posiada śruby do poziomowania montażu w miejscu obserwacji.

Wózek można rozebrać na 4 części (3 odnogi i 1 trójkąt centralny).


Cena 1100 zł z wliczoną przesyłką.

Na jednym ze zdjęć widać jaki mam teraz rozstaw ustawiony, ale jest jeszcze spory margines do regulacji w obie strony.

Rozważę również propozycje cenowe na PW.


Zdjęć nie potrafie wgrać, wiec jak tylko się uporam z tym tematem to je dołączę, lub mogę wysłac na maila.

 

//zdjęcia dodane

//Iluvatar

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.