Skocz do zawartości

[S] Canon 5D Mk I, dyfuzor stofen Canon 580EX


simarik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam na sprzedaż

1) Canon 5D Mk I Classic

Przebieg aparatu to 45 890 klapnięć na pierwszej migawce. Jestem jego drugim właścicielem. Kupiłem go na forum canon-board w grudniu 2012 razem z potwierdzeniem z serwisu z przebiegiem 42 537 + ja dołożyłem do niego za półtora roku 3353 zdjęcia (co sprawdziłem poprzez nr ostatniego zdjęcia na karcie). Jako że fotografie traktuję zupełnie hobbystycznie i wykorzystuję ją głównie do zdjęć rodzinnych stąd aparat u mnie zbytnio nie "haruje" icon_wink.gif. Na co dzień przechowuję go w torbie foto - dbam o sprzęt zwłaszcza, że kosztuje on trochę. Stan oceniam na -5/6. Ma normalne ślady użytkowania.
W komplecie wygląda to tak:
- body z dekielkiem
- pasek oryginalny
- oryginalna ładowarka
- oryginalna bateria
- instrukcja (niemiecka)
- potwierdzenie z Żytniej z grudnia 2012
- karta pamięci 4 GB
Niestety brak oryginalnego pudełka - tak już zakupiłem.
Powodem sprzedaży jest przejście na model wyższy. Oczywiście istnieje możliwość obejrzenia osobistego na trasie Kraków - Wadowice (po wcześniejszym uzgodnieniu). Poniżej rzeczywiste zdjęca.

 

_MG_2843.jpg

_MG_2848.jpg

_MG_2845.jpg

_MG_2849.jpg

_MG_2851.jpg

_MG_2856.jpg


cena to 2000 zł z przesyłką kurierską (po przedpłacie na konto). Możliwa wymiana na obiektyw np. Canon 17-40 oczywiście po uzgodnieniu.


2) Dyfuzor typu stofen nowy - pasuje do lamp CANON 580EX, 580EX II, YONGNUO YN-560, YN-560II, YN-565, NISSIN Di622, Di622 Mark II
Taki jak tutaj - DYFUZOR DO CANON 580EX II NISSIN Di622 Di622 MkII (4304151827) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Ja kupiłem go w Chinach do swojej lampy Nissin 622 MkII - a że taniej wychodziło z przesyłką kupić kilka w paczce z stąd mam do odsprzedaży.

cena 13 zł razem z wysyłką listowną pocztą polską

3) Rozważam także sprzedaż obiektywu Tamron 28-75 f 2.8 - komplet pudełkowy. Stan używany - jak to tamron ma już troszkę luzów na pierścieniu ogniskowej, ale spisuje się bardzo dobrze i zdjęcia z niego cieszą. Myślę że 850 zł z wysyłką po mojej stronie.


Ewentualne pytania i szczegóły proszę kierować poprzez PW

Edytowane przez simarik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.