Skocz do zawartości

Wzory


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to może temat prosty jak drut, ale prosiłbym o podanie w jakieś przystępnej formie średniozaawansowanych wzorów dot. astro- (-sprzętu, - foto, etc.). + strony www + książki. A może udałoby się podusić Bartka (jakby miał czas), żeby zrobił na stronie głównej taki folderek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie chodziło mi o zebranie w jednym miejscu [!] wzorków na możliwie wszystko dot. astro- (wzorów, któe przydadzą się budującym, obserwującym i kupującym). np. na budowę koziołka, na obliczanie światłosiły, zasięgu sprzętu - czyli od prościutkich po skomplikowane.

Bo w pewnym omencie życia astroczłowieka przychodzi chwila zadumy, a jak to zrobić ? a jaki zasięg ma mój sprzęcik, etc.

Może to temat jak Nil szeroki, ale mnie zaciekawił.

W sumie do astrofoto mam książkę (zapomniałem autora - wydana z kilka lat temu) gdzie są wzorki, ale życie astroczłowieka nie kończy się na jednym temacie...

Dlatego taki temat w dziale dla początkujących...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.