Skocz do zawartości

Sprzedam Lunt LS60THa z filtrem Ha B600 i szukaczem TV


Ura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako że skacze z sprzętami ostatnio, by popatrzeć przez różne maszyny w różnych dziedzinach się sprawdzam, postanowiłem sprzedać mojego Lunta Ha 60 wraz z dovetailem, szukaczem słonecznym Tele Vue oraz kątówką Lunt z filtrem Ha B600, w walizce aluminiowej specjalnie do tego sprzętu przygotowanej.

 

Lunt jest w bardzo fajnym stanie Etalon do strojenia ręcznego, chodzi płynnie i bez oporów, do tego jest fajny wyciąg z mikroruchami, jestem drugim właścicielem - sprzet sprowadziłem z USA z astromarta, opłaciłem wysyłkę - koszmarnie drogą i kochane cło i vat ;)

 

Cena bardzo fajna bo 4200 zł i do tego trzeba będzie dopłacić wysyłkę ostrożnie kurierską - pewnie z 60 zł

ewentualnie odbiór osobisty w Krakowie, albo w Miechowie, moge też dowiezć do Kielc np.

 

 

nie wiem czy mogę ale link dodam do opisu jak by ktoś nie wiedział o co chodzi by zamieszania nie było:

http://deltaoptical.pl/teleskop-sloneczny-lunt-ls60thab600,d1413.html

taki dokładnie model w takiej konfiguracji z dodatkowym szukaczem słonecznym firmy TeleVue i dovetailem (dodatkowo dovetail ma otwory pod normalne stopki statywowe, albo mozna go wkręcić w statyw goliat ( też sprzedaje )

 

 

1.5FullSizeRender.jpg

1.7FullSizeRender.jpg

1.9FullSizeRender.jpg

FullSizeRender.jpg

Edytowane przez Ura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak wyszło, miałem troche wydatków w firmie i w domu, a sprzedaż zagraniczna mi spadła :( taki lajf, ale spokojnie jak troche ruszy mi sklep to coś sobie kupie, a juz wiem ze słoneczne obserwacje sa bardzo wciągające, jeszcze nie próbowałem obserwacji sporym Newtonem, może nadrobie, ale to pewnie w lutym, kupiłem jakoś w lipcu tego Lunta sprzęt naprawdę super. Szkoda tylko ze jakiś avikow z niego nie ukręciłem.

 

Bajastro jakieś 45min temu odebrał sprzęt, i pewnie z niecierpliwością czeka na słońce wiec temat sprzedaży Lunta mozna zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.