Skocz do zawartości

KUPIĘ - Yukon 20-50x50


HAMAL

Rekomendowane odpowiedzi

Za mało oferuję czy akurat nie ma chętnych? Nową można kupić już za 280zł+ wys. więc chyba nie jest tak źle :uhm:

 

Mala kompaktowa lunetka ale zoom psuje wszystko :) /miałem ją 2 krotnie/ .

 

powiększenie funkcjonuje dobrze do 35-40x. dobrym strzałem jest stało ogniskowy brat Yukon-a 20X50- po malej przeróbce masz regulacje : 20-30x i duzo lepszy obraz niż w zoom-ie. :Loveit:

 

Ale,Jak już się tak upierasz na ten zoom to bardziej polecam Ci Lidlówke zoom : 20x60x60.

Jakość porównywalna a cena duzo niższa ,spokojnie wytrzymuje 50x przy większej źrenicy wyjściowej niż w Yukonie.

Kupiłem Lid. dla córki na wakacje by zostawiła mojego Fuj w domu :)

a ponieważ już jej przeszło to być może skusze się i wystawie lunetkę za jakieś 70 zł.

 

 

J

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Yukona jednego już mam, potrzebny mi drugi, robię lornetkę ^_^. Lunetę z lidla AURIOL 20-60x60 o której piszesz też mam, ale niestety jej obiektyw to dno, obok Yukona nie powinien nawet leżeć a testowałem oba wyjęte w obudów w tubie z baflami.

 

Obiektyw Yukon daje piękne obrazy nawet do 100x mimo że ma tylko 50mm średnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gratuluje egzemplarza Yukon- a , ja nie miałem tyle szczęścia nawet przy 2ch szt. :)

Przed zakupem Lidl. chciałem w DO kupić tego Yukon-a,sprzedawca tylko się uśmiechnął i powiedział bym to odłożył...

 

Uwaga na warstwy bo są dość liche.

Edytowane przez YOKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.